Jak sledovat turnaj ACA 114: Martínek, Deák živě?

Na turnaji ACA 114 se dnes 26.11. představí Michal Martínek a Tomáš Deák. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu z Polska.

Michal Martínek bude bojovat na ACA 114 v Polsku Foto: Instagram/michal_blackbeard_martinek

ACA 114: Martínek vs. James sledovat živě v livestreamu zdarma? Deák - Silander

Turnaj ACA 114 proběhne už dnes ve čtvrtek 26. listopadu v polské Lodźi. Na Preliminary card se představí i slovenský fighter Tomáš Deák a v hlavním zápase Prelims nastoupí český šampion Oktagonu Michal Martínek. Turnaj začíná v 16:00. Klikněte zde a sledujte živě livestreamy MMA zápasů zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Na galavečeru ACA 114 se Michal Martínek utká s Danielem Jamesem v hlavním zápase Prelims. Tomáš Deákj nastoupí ve druhém zápase Preliminary Card proti Mikaelu Silanderovi. Přímý přenos v telkevizi bohužel neuvidíme. Jedinou možností na sledování jsou tak livestreamy.Oficiální online stream bude možné vidět na oficiálních stránkách organizace ACA za cenu přibližně 100 Kč. K dispotici budou ovšem i live streamy zdarma, které naleznete volně na internetu.

TIP Vítěz Michal Martínek v kurzu 1,52 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem zdarma

Martínek zvítězí nad Jamesem

Michal Martínek je v souboji s americkým Danielem Jamesem kurzovým favoritem. James bude ovšem v zápase mnohem těžší a nejspíše se bude snažit zápas přenést na zem, kterou Martínek nemá nejlepší. Český fighter ovšem v Reinders gymu svůj wrestling výrazně zlepšil a pokud ubrání soupeřovy takedowny, měl by v postoji dominovat.

ACA 114 Michal Martínek video

Zde se můžete podívat na poslední výhru Michala Martínka nad Viktorem Peštou:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ