Jak sledovat UFC 258: Usman vs. Burns? Livestream

UFC 258 se koná už tuto sobotu 13. února. Všechny zápasy bude možné sledovat živě a zdarma. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu.

Kamaru Usman bude obhajovat titul na UFC 258 Foto: ČTK/ZUMA/Hans Gutknecht

Jak sledovat UFC 258: Usman vs. Burns? Livestream zdarma na Fortuna TV

Galavečer UFC 258: Usman vs. Burns proběhne už tuto sobotu 13. února 2021. O titul welterweight divize budou v hlavním zápase bojovat Kamaru Usman a Gilbert Burns. Turnaj se uskuteční v Apex Center v Las Vegas. Čeští fanoušci tak budou moci první zápas sledovat od 00:30 v noci ze soboty na neděli. Klikněte zde sledujte UFC 258 živě v livestreamu zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos UFC 258: Usman vs. Burns bude možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím livestreamu na Fortuna TV. Na webových stránkách sázkové kanceláře Fortuna bude možné vidět všechny zápasy a to i včetně Early Prelims. K dispozici bude jakou obvykle i velmi populární live sázky.

Živě bude hlavní kartu UFC 258 vysílat i sportovní televize Premier Sport. Tato TV je ovšem placená. Alternativou je pak rovněž oficiální online stream přes UFC Fight Pass, které vyjde na několik desítek eur.

TIP Vítěz Kamaru Usman v kurzu 1,30 sipka Vsadit a sledovat u Fortuny

Usman zvítězí

Favoritem titulového fightu je obhájce šampionského pásu Kamaru Usman. The Nigerian Nightmare má na kontě 16 výher v řadě a zároveň má obrovské zkušenosti s dlouhými zápasy. Jeho fyzický fond je navíc takřka nevyčerpatelný. Gilbert Burns je sice kvalitním figheterem, nicméně držet krok v pozdějších kolech s Usmanem nedokáže. Na tiket patří vítězstvé úřadujícího šampiona.

UFC 258 video zdarma

Zde se podívejte na video před turnajem UFC 258:

Přímý přenos UFC 258 můžete sledovat rovněž i na chytrých telefonech a tabletech.

sledujte UFC streamy na Fortuna TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Kelvin Gastelum má tři prohry v řadě

UFC 258: Gastelum vs. Heinisch analýza a kurzy

Kelvin Gastelum se na turnaji UFC 258 ⚡ utká ve velmi zajímavém souboji s Ianem Heinischem. Podívejte se na vypsané kurzy a návod ke...

Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal

UFC 258: Kamaru Usman vs. Gilbert Burns datum a kurzy

Už o tomto víkendu je na programu další z číslovaných turnajů UFC 258. V odloženém zápase se proti sobě postaví fenomenální wrestleři 🤼...

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ