Jak sledovat UFC: Chiesa vs. Magny v livestreamu?

Sledujte živě přímý přenos turnaje UFC Fight Night: Magny vs. Chiesa. Podívejte se na jednoduchý návod v článku.

Neil Magny bude bojovat na UFC Fight Night Foto: Celso Pupo/Shutterstock.com

Jak sledovat UFC FN: Chiesa vs. Magny? Živě a zdarma v livestreamu na Fortuně

Turnaj UFC Fight Night: Chiesa vs. Magny proběhne už dnes ve středu 20. ledna od 15:00 našeho času. Galavečer se koná na bojovém ostrově Yas v Abú Dhabí. Všechny zápasy je možné sledovat živém přenosu. Klikněte zde a sledujte zdarma a živě livestreamy UFC.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímé přenosy všech zápasů turnajů UFC i včetně fightů na Preliminary Card vysílá od ledna 2021 v livestreamu sázková kancelář Fortuna. Na Fortuna TV tak uvidíme i kompletní kartu galavečeru UFC Fight Night: Chiesa vs. Magny. O víkendu se navíc můžeme těšit na UFC 257 s Conorem McGregorem.

TIP Vítěz: Neil Magny v kurzu 1,70 sipka Vsadit a sledovat stream u Fortuny

Magny zvítězí

Neil Magny bude v souboji s Michaelem Chiesou spoléhat hlavně na držení vzdálenosti a využívání většího rozpětí paží. Díky tomu se nebude muset pouštět do nebezpečných přestřelek, ve kterých je Chiesa nesmírně silný. Pro Magnyho budou klíčem k vítězství krátké a rychlé kombinace z ústupu. Na tiket patří kurz 1,70. Protože se turnaj nekoná ve městě hazardu, kasín a automatů v Las Vegas, můžeme UFC: Chiesa - Magny vidět ve velmi příznivém čase.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ