Jak sledovat UFC Holloway vs. Kattar živě a zdarma?

Dnes v sobotu 16. ledna 2021 se koná UFC Fight Night: Holloway vs. Kattar. Podívejte se na návod ke sledování live streamu UFC živě a zdarma.

Max Holloway bude bojovat s Calvinem Kattarem na UFC Fight Night Foto: Andre Luiz Moreira /Shutterstock.com

Jak sledovat UFC Holloway vs. Kattar? Živě v livestreamu na Fortuna TV

První turnaj UFC v roce 2021 se koná v Abů Dhabí proběhne 16. ledna. Galavečer UFC Fight Night: Holloway vs. Kattar navíc nabídne poměrně zajímavou podívanou. Pro české a slovenské fanoušky se navíc bude po delší době vysílat v příznivém čase. Preliminary Card totiž začíná v 18:00. Hlavní karta pak odstartuje ve 21:00. Klikněte zde a sledujte živě livestream UFC zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Livestream všech zápasů UFC Fight Night: Holloway vs. Kattar je možné sledovat zcela zdarma živě v přímém přenosu na webu sázkové kanceláře Fortuna. Online přenos je k dispozici na Fortuna TV a samozřejmostí jsou i live sázky. V kombinaci se streamem vám pak umožní okamžitě reagovat na vývoj v jednotlivých fightech. Přímý přenos uvidíme i živě s českým komentářem na sportovní placené televizi Premier Sport.

TIP: Vítěz Holloway M. v kurzu 1,50 sipka Vsadit a sledovat živě zdarma u Fortuny

Favoritem hlavního zápasu na UFC Fight Night: Holloway vs. Kattar je Max "Blessed" Holloway, který bude těžit především z obrovských zkušeností s dlouhými zápasy. Jeho soupeř Calvin Kattar byl totiž v pátém kole pouze jednou v kariéře. Holloway se do pátého kola podíval v posledních čtyřech soubojích a dlouhá bitva se očekává i dnes. Na tiket proto patří výhra Maxe Hollowaye.

Sledujte UFC streamy na Fortuna TV v přímém přenosu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ