Jak sledovat živě box Tyson vs. Jones jr? TV i livestream

Mike Tyson se už dnes utká s Royem Jonesem Juniorem. Podívejte se na informace a návod ke sledování přímého přenosu i livestreamu.

Mike Tyson se utká s Royem Jonesem Juniorem Foto: Instagram/miketyson

Jak sledovat živě box Tyson vs. Jones jr? V TV i v livestreamu

Už dnes v sobotu 28. listopadu proběhne velmi očekávaný duel dvou boxerských legend Mikea Tysona a Roye Jonese Juniora. Boxerský galavečer proběhne v Los Angeles, takže čeští a slovenští fanoušci budou moci celou akci sledovat kvůli posunu času v noci ze sobotu na neděli. Klikněte zde a sledujte živě zápasy bojových sportů zdarma.

Sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos galavečeru Tyson vs. Jones jr. odvysílá sportovní televize Nova Sport. Živý přenos odstartuje ve 2:30 v noci na neděli. Tato televize je ovšem placená. V případě, že budete chtít souboj Mikea Tysona a Roye Jonese Juniora sledovat zdarma, můžete využít volně dostupné livestreamy, které naleznete na internetu. Alternativou je pak samozřejmě i placený online stream přes PPV, které nabídne nesrovnatelně lepší kvalitu.

TIP Vítěz Mike Tyson v kurzu 1,70 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na box

Tyson zvítězí nad Jonesem

Favoritem duelu Tyson vs. Jones je legendární Mike Tyson, kterému sice nebudou příliš vyhovovat exhibiční pravidla, ale Iron Mike už několikrát prohlásil, že půjde po ukončení. Tyson bude mít výhodu i ve váze. Dvouminutová kola rovněž nahrávají Tysonovi, který je známý svou dynamikou a výbušností, kvůli které ovšem v závěru zápasů poněkud fyzicky odcházel. Na tiket patří výhra Tysona ve velice pěkném kurzu.

Tyson vs. Jones Jr. video zdarma a záznam

Zde se můžete podívat na video z oficiálního vážení bitvy Tyson - Jones. K dispozici bude následně i záznam:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.