Kde a jak sledovat box Jake Paul vs. Ben Askren? Livestream

Boxerský zápas Jake Paul vs. Ben Askren se koná už dnes v noci ze soboty (17.4.) na neděli (18.4.). Podívejte se na návod ke sledování živě.

Jake Paul je slavný youtuber, které se dnes utká v boxu s Benem Askrenem Foto: ČTK/CoverImages/Seth Browarnik/InStar/Cover Imag

Aktualizováno: Youtuber Jake Paul zvítězil na KO v prvním kole

Kde sledovat box Jake Paul vs. Ben Askren? Livestream živě online a cena PPV

Boxerský zápas mezi youtuberem Jakem Paulem a UFC veteránem Benem Askrenem proběhne už dnes v sobotu 17. dubna 2021. Boxerský galavečer proběhne v Atlantě. Kvůli posunu času budou moci čeští a slovenští fanoušci sledovat tento duel živě od 03:00 v neděli. Klikněte zde a sledujte živě box zdarma v livestreamu.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Velmi očekávaný boxerský duel Paul vs. Askren začne přibližně v 6 hodin v neděli (18.4.) ráno. Zápas bude možné sledovat pouze prostřednictvím livestreamů na internetu. V českých sportovních televizích bohužel přímý přenos neuvidíme.

Oficiální stream přes PPV bude vysílán na platformě Fite.tv a cena vyjde na $24, což je přibližně 500 korun. Alternativou jsou pak jako obvykle i volně dostupné streamy na zápas Jake Paul vs. Ben Askren zdarma. U těch je ale nutné počítat s výrazně horší kvalitou. V průběhu galavečera se ovšem bezsporu nějaký bezplatný online stream objeví.

TIP Vítěz v kurzu 1,85 Vsadit u Tipsportu s bonusem na box

Ben Askren zvítězí nad Jakem Paulem

Favoritem hlavního duelu na boxerském galavečeru Jake Paul vs. Ben Askren je youtuber Paul, který má na kontě doposud 2 výhry v profi boxu. Ben Askren sice v kariéře nikdy příliš nevyužíval strikingu, nicméně jedná se o velmi zkušeného bojovníka, který do dotáhl až do nejprestižnější organizace UFC. S nikým podobným doposud Paul síly nezměřil. Na tiket proto patří výhra Askrena.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ