Kde a kdy sledovat box Jake Paul vs. Tyron Woodley 2? Live stream

Odvetný zápas Jakea Paula s Tyron Woodleym se koná už dnes v sobotu 18.12. Čeští fanoušci ovšem začátek galavečeru uvidí v 03:00 v neděli ráno. V článku naleznete kompletní návod ke sledování live streamu.

Jake Paul se dnes v noci ze soboty na neděli utká s Tyronem Woodleym Foto: Profimedia

Kde a kdy sledovat box Jake Paul vs. Tyron Woodley 2? Live stream online a čas

Odvetný boxerský zápas mezi Jakem Paulem a Tyronem Woodleym se koná už tuto sobotu 18. prosince na Floridě. Kvůli posunu času tak pro české fanoušky celý galavečer Paul vs. Woodley 2 začne ve 03:00 v neděli ráno. Samotná bitva Jakea Paula s Tyronem Woodleym přijde na řadu jako hlavní duel přibližně v 06:00. Klikněte zde a sledujte průběh zápasu Paul vs. Woodley.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Youtuber Jake Paul se měl původně utkat s Tommym Fury. Fury ovšem musel kvůli zranění odstoupit a šanci na odvetu tak dostal Tyron Woodley, který v minulém souboji s Paulem prohrál na body. Boxerský fight Paul vs. Woodley 2 bude možné sledovat živě na internetu přes livestream. Přímý přenos v českých sportovních televizích bohužel nebude.

Jake Paul vs. Tyron Woodley 2 - cena PPV oficiální stream

Oficiální placený stream bude dostupný na platformě Showtime TV. Cena za stream Paul vs. Woodley je 59,99 dolarů, což je v přepočtu přibližně 1337 Kč. K dispozici budou jako obvykle i live streamy zdarma, které naleznete volně dostupné na internetu. U těchto přenosů je ovšem nutné počítat s horší kvalitou obrazu.

Box: Paul vs. Woodley 2 video na Youtube zdarma

Zde se můžete podívat zcela zdarma na oficiální video z vážení před boxerským galavečerem Jake Paul vs. Tyron Woodley 2.

1️⃣Kdy bude možné sledovat livestream Paul vs. Woodley 2?

Galavečer boxu s hlavním zápasem Jake Paul vs. Tyron Woodley 2 začíná pro české fanoušky ve 3 hodiny v neděli ráno. Z celé akce bude k dispozici live stream.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jake Paul se utká v odvetě s Tyronem Woodleym

Box: Jake Paul vs. Tyron Woodley 2 informace, datum a livestream

Jake Paul se utká s náhradníkem Tyronem Woodleym v odvetě už 18. prosince na Floridě. ℹ️ Podívejte se na kompletní info a návod ke...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ