Kde a kdy sledovat Oktagon 34: Vémola vs. Ilič? Livestream zdarma

Dnes v sobotu od 19:00 začíná turnaj Oktagon 34: Vémola vs. Ilič na pražské Štvanici. V tomto článku naleznete kompletní návod ke sledování live streamu zdarma.

Karlos Vémola bude na Oktagonu 34 na Štvanici bojovat o titul Foto: OKTAGON MMA

Kde a kdy sledovat Oktagon 34: Vémola vs. Ilič? Živě livestream ze Štvanice!

Už dnes se na pražské Štvanici koná očekávaný turnaj OKTAGON 34. V hlavním zápase uvidíme bitvu o titul v polotěžké váze mezi Karlosem Terminátorem Vémolou a Aleksandarem Jokerem Iličem. Event je beznadějně vyprodaný, takže jedinou možností na sledování zůstávají livestreamy. Začátek je v 19:00. Klikněte zde a sledujte všechny zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně všechny zápasy Oktagonu 34: Vémola vs Ilič bude vysílat živě zdarma v livestreamu online sázková kancelář Tipsport. Na Tipsport TV tak můžete bezplatně v přímém přenosu vidět celou fight card. Pro spuštění přenosu si stačí vsadit v posledních sedmi dnech tiket za 30 Kč. Pro nově zaregistrované sázkaře je navíc připravený i bonus 150 Kč zdarma.

Sledujte živě Oktagon 34 v přímém přenosu

Oktagon 34 live stream PPV cena, živě a přímý přenos v TV ze Štvanice

Druhou možností ke sledování je jako obvykle i oficiální placený stream na Oktagon TV. Cena PPV je v den konání 13,99 eur. Výhodou je vysoká kvalita obrazu, možnost přepnout si na anglický komentář a zároveň i nákupem přímo podpoříte organizaci Oktagon. Přímý přenos v televizi opět dostupný nebude. Jedinou možností jsou zmíněné live streamy.

Oktagon 34 Karlos Vémola vs. Aleksandar Ilič livestream zdarma a free prelims na Youtube

I na Oktagonu 34 bude opět možné sledovat první zápas zcela zdarma na Youtube. Na Free Prelims se utkají Simeon Kapuya a Martin Pipek. Níže se můžete podívat na video z veřejného vážení před turnajem. Nechybí ani staredowny.

1️⃣ Bude možné sledovat Oktagon 34: Vémola vs. Ilič živě?

Všechny zápasy na turnaji Oktagon 34 z pražské Štvanice můžete sledovat živě díky livestreamu na internetu. Pro kompletní návod se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Bude možné sledovat livestream Oktagonu 34 i na mobilu?

Všechny zápasy na turnaji Oktagon 34 můžete samozřejmě sledovat i na mobilních telefonech a tabletech. Více o streamech se dozvíte v tomto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola se na Štvanici utká o titul polotěžké váhy

Oktagon 34 Štvanice: Vémola vs. Ilič - online výsledky, program a kurzy

Nejkrásnější MMA turnaj roku je za dveřmi. Letní event plný překvapení ozdobí titulová bitva Karlose Terminátora Vémoly ⚡ se srbským...

Matouš Kohout má před sebou životní výzvu

Oktagon 34: Kohout vs. Legierski - kurzy a online livestream

Jedním z obrovsky očekávaných zápasů letošní Štvanice je duel mezi Matoušem Kohoutem a Mateuszem Legierskim. Analýzu a sázkový tip najdete...

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ