Kde a kdy sledovat OKTAGON Prime 4? Livestream živě a zdarma

Lucie Pudilová, Filip Macek, Jaroslav Jubox Pokorný a další se už tuto sobotu představí na Oktagonu v Pardubicích. Sledujte všechny zápasy živě a online díky livestreamům.

Filip Macek bude bojovat o titul na Oktagonu Prime 4 Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat Oktagon Prime 4: Pudilová, Macek, Pokorný? Livestream živě a zdarma

Oktagon Prime 4 nabídne velmi zajímavé zápasy, kterým bude vévodit titulový duel mezi českým Filipem Mackem a dánským Jonasem Magardem o titul v bantamové váze. Galavečer Oktagon v Pardubicích začíná v sobotu 6. listopadu v 18:00. Všechny zápasy budou vysílány v livestreamu. Klikněte zde a sledujte živě OKTAGON Prime 4.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Livestream turnaje Oktagon Prime 4 z Pardubic bude možné sledovat na Tipsport TV. Sázková kancelář Tipsport odvysílá všechny zápasy Oktagonu Prime 4 živě. Ke sledování fightů zdarma si stačí vsadit tiket za 30 Kč v posledních 7 dnech a následně můžete bezplatně sledovat online stream. Pro nové sázkaře je navíc připraveno 150 Kč za registraci zcela zdarma.

Oktagon Prime 4: Macek vs. Magard online stream, live PPV cena a přímý přenos

Všechny zápasy včetně titulového zápasu Macek vs. Magard budou jako obvykle vysílány i v oficiálním placeném livestreamu přes Oktagon PPV. Cena za přenos v předprodeji vyjde na 9,99 eur. V den konání si pak přímý přenos Oktagon Prime 4 můžete zakoupit za 12,99. Live přenos poběží na Oktagon.TV. V českých sportovních televizích živý přenos neuvidíme.

Sledujte livestream Oktagon Prime 4 zdarma zde

Oktagon Pardubice (Prime 4) live zdarma na Youtube / Free Prelims zadarmo

I na Oktagonu Prime 4 uvidíme zcela zdarma úvodní zápas živě v livestreamu na Youtube. Prvním duelem galavečera bude bitva Holota vs. Valencia.

1️⃣Jak bude možné sledovat živě Oktagon Prime 4?

Zápasy Oktagonu Prime 4 uvidíme pouze prostřednictvím live streamů. Pro kompletní návod ke sledování se podívejte do tohoto článku.

2️⃣Bude možné sledovat Oktagon Prime 4 i na mobilu??

Všechny zápasy bude samozřejmě možné sledovat i na chytrých telefonech a tabletech. Kompletní zápasová karta bude vysílána v online streamech živě.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Filip Macek bude znovu bojovat o titul Oktagonu

Oktagon Prime 4: Macek, Pudilová, Pokorný - datum, program, stream

Turnaj Oktagon Prime 4 ✔️ nabídne velmi zajímavé zápasy. O titul bude bojovat Filip Macek a ukáže se i Lucie Pudilová. Podívejte se na...

Pudilová vs Waliczek, Zdroj OKTAGON MMA

Oktagon Prime 4: Lucie Pudilová vs. Marta Waliczek 2 - analýza

Na turnaji Oktagon Prime 4 v Pardubicích dojde na odvetnou válku mezi Lucii Pudilovou a Martou Waliczek. Sázkovou inspiraci najdeš v tomto...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ