Kde sledovat IAF StreetFighter: MČR v MMA? Livestream zdarma

Turnaj IAF StreetFighter, kde uvidíme i pyramidu MČR v MMA do 77kg se koná už dnes od 20:00. Podívejte se na návod ke sledování streamu zdarma.

Alex Voros bude bojovat na IAF Foto: Instagram/iaf_iamfighter

Kde sledovat IAF StreetFighter: MČR v MMA? Livestream zdarma

Livestream turnaje IAF: StreetFighter, který proběhne už dnes v pátek 27. srpna od 20:00, nabídne kromě superfightů i bitvy o titul Mistra České republiky v MMA do 77 kilogramů. Bojovat se bude v Praze, konkrétně ve Štěrboholích před Europarkem. Klikněte zde a sledujte celý turnaj živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy bude možné sledovat zcela zdarma na webu sázkové kanceláře Fortuna. Na Fortuna TV uvidíme živě celý turnaj IAF i včetně zápasů pyramidy MČR v MMA do 77 kilogramů. Ke všem fightům budou rovněž připraveny i live sázky, které můžete vsadit přímo v průběhu jednotlivých duelů.

TIP Vítěz Alex Vörös v kurzu 3,35 sipka Vsadit a sledovat u Fortuny

Voros zvítězí

Velmi zajímavým zápasem na MČR v MMA do 77 kilogramů bude i bitva Alexe Vöröse s Tomášem Klabíkem. Klabík je poměrně zkušeným amatérským fighterem, nicméně Alex Vörös má i přes bilanci 1-2 rovněž solidní kvalitu. Kurz na Vöröse je navíc tak vysoký, že se rozhodně vyplatí zkusit. Síla případného KO úderu totiž hovoří výrazně ve prospěch outsidera.

IAF Streetfighter přímý přenos v TV na O2 TV Sport

Přímý přenos celého turnaje IAF: StreetFighter (MČR v MMA do 77kg) bude rovněž možné vidět v přímém přenosu na sportovní televizi O2 TV Sport. Balíček O2 TV si můžete pořídit už za 199 Kč měsíčně. Na O2 TV Sport jsou vysílány i další MMA turnaje jako je například ONE Championship.

NEJLEPŠÍ ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE - PŘEHLED BONUSŮ:
Tipsport Bonus ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Fortuna Bonus ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Betano Bonus ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Chance Bonus ke vkladu až 2 000 Kč + 200 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
forBET Bonus za dokončení registrace 100 Kč VSAĎ TEĎ
SynotTip Bonus ke vkladu až 10 000 Kč + 500,- za ověření VSAĎ TEĎ
Sazkabet Bonus ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
MerkurXtip Bonus ke vkladu až 10 000 Kč + 600 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ