Kdy a kde sledovat OKTAGON 37: Kozma vs. Brito? ▶️ Livestream

Dnes v sobotu od 18:00 začíná Oktagon 37: David Kozma vs. Kaik Brito. V tomto článku naleznete kompletní návod ke sledování zdarma.

Kozma a Tichota budou oba bojovat o titul na Oktagonu 37 Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat OKTAGON 37: Kozma vs. Brito? Živě v livestreamu zdarma na Tipsport TV

Už dnes v sobotu 3. prosince se v Ostravě koná Oktagon 37: Kozma vs. Brito. V hlavním zápase se o titul ve welterweight utká David Kozma s Kaikem Britem. V hlavním předzápase se utká Jakub Tichota s Matem Sanikidzem o titul v pérové váze. Start turnaje bude jako obvykle od 18:00. Sledujte Oktagon 37 živě a zdarma zde.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy na ostravském turnaji Oktagon 37: Kozma vs. Brito zdarma odvysílá v livestreamu sázková kancelář Tipsport. Na Tipsport TV tak uvidíte kompletně celou zápasovou kartu i včetně Prelims. Ke spuštění online streamu si stačí vsadit tiket za 30 Kč v posledních 7 dnech. Pro nové sázkaře je navíc připraven i bonus 500 Kč zdarma pouze za registraci. Opět budou připraveny i live sázky, které můžete sázet přímo v průběhu jednotlivých fightů.

Sledujte zdarma a živě Oktagon 37 na Tipsport TV

Oktagon 37 Ostrava (Kozma vs. Brito) livestream PPV cena, živě a přímý přenos na Oktagon TV

Druhou možností ke sledování Oktagonu 37 je samozřejmě oficiální stream PPV. Tento placený přenos vás v den konání vyjde na cenu 12,99 eur. Live stream pak můžete zapnout a vidět na platformě Oktagon TV. Výhodou je lepší kvalita obrazu a zároveň můžete volit i z komentáře v českém a anglickém jazyce. V neposlední řadě nákupem streamu přímo podpoříte organizaci Oktagon.

Oktagon 37 zdarma Free Prelims na Youtube a video

První zápas zdarma na Oktagonu 37, který je označen jako Free Prelims a bude na Youtube zdarma, je duel Matěje Kuzníka a Ozana Aslanera. Vysílání live proběhne přímo na kanále Oktagonu.

Zde se podívejte na záznam zápasu Kuzník vs. Aslaner:

1️⃣ Mohu sledovat Oktagon 37: Kozma vs. Brito živě?

Kompletně všechny zápasy na ostravském galavečeru Oktagon 37 můžete sledovat živě v livestreamu. Pro návod ke sledování zdarma se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Je možné vidět v livestreamu i na mobilu?

Celou zápasovou kartu můžete samozřejmě sledovat živě i na mobilních telefonech a tabletech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Tipsport

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jakub Tichota na turnaji Oktagon 37 zaútočí na titul pérové váhy

Oktagon 37: Sanikidze vs. Tichota kurzy analýza a tip

Hlavním předzápasem a prvním titulovým fightem večera bude na turnaji Oktagon 37 v Ostravě duel mezi Jakubem Tichotou a Maté Sanikidzem. Na...

Poslední Čech v pyramidě David Kozma

Oktagon Tipsport GameChanger: 16 vyvolených v boji o 25 milionů

Je to projekt, jaký na domácí scéně nemá obdoby ☝. Ve hře jsou peníze, ze kterých se vám zatočí hlava. A hlavně bojovníkům! Tady se jsou...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ