Kde sledovat RFA 5: Hron, Sivák, Brichta zdarma? Livestream zde

V sobotu od 18:00 uvidíme další turnaj organizace RFA. V Brně se bude bojovat na RFA 5 a hlavním zápasem bude bitva Hron vs. Bartek. Sledujte celý turnaj živě a zdarma.

Sledujte zdarma RFA 5 na Tipsport TV Foto: Tipsport

Kde sledovat RFA 5: Hron vs. Bartek v livestreamu? Zdarma na Tipsport TV

Už dnes v sobotu 29. října se v Brně uskuteční turnaj RFA 5: Hron vs. Bartek, kde uvidíme i Lea Brichtu, Tadeáše Růžičku, nebo Václava Siváka. Doposud nejlépe obsazenou kartu organizace RFA můžete sledovat zcela zdarma. Všechny zápasy totiž živě nabídne Tipsport. Klikněte zde a zdarma sledujte RFA 5 v livestreamu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně celou kartu zápasů na RFA 5 zdarma živě uvidíte na Tipsport TV. Ke spuštění přímého přenosu u sázkové kanceláře Tipsport si stačí vsadit tiket za 30 Kč v posledních sedmi dnech. Pro nové sázkaře je navíc připraven bonus 300 Kč zdarma za registraci. Jako obvykle budou dostupné i live sázky, které můžete sázet přímo v průběhu jednotlivých fightů.

RFA 5: Hron, Brichta, Růžička, Sivák a další - Kde koupit PPV a cena

Druhou možností ke sledování RFA 5 živě je nákup oficiálního placeného livestreamu PPV. Cena za tento přenos je 9,90 eur. Stream poběží na platformě Real Sport TV a výhodou je kvalitní obraz v HD kvalitě.

RFA 5 video na Youtube zdarma / RFA 5 záznam

Na zápasy RFA je možné se ze záznamu podívat i na Youtube. Organizace na svém kanále rovněž uveřejňuje i videa z vážení a další bonusový obsah.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ