Kde sledovat Save Boxing? V livestreamu na internetu

Save Boxing pořádá už dnes (27.2.) od 17:00 na podporu boxu Lukáš Konečný. Podívejte se na přehledný návod ke sledování livestreamu.

Lukáš Konečný pořádá galavečer Save Boxing Foto: Instagram/lukas.konecny.78

Kde sledovat Save Boxing? V livestreamu na internetu + cena

Boxerský turnaj Save Boxing se koná už dnes 27. února. Turnaj na podporu boxu v Česku pořádá Lukáš Konečný a celý event začíná už v 17:00 třemi zápasy amatérů. Následně se ovšem dočkáme profesionálů v čele právě s Lukášem Konečným, Fabianou Bytyqi, nebo Jozefem Zahradníkem. Klikněte zde a vsaďte si na box s bonusem zdarma.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Celý galavečer Save Boxing bude vysílán pouze přes placený oficiální livestream. V televizi přímý přenos dostupný nebude. Cena za onliíne stream je 200 Kč. Přístup na oficiální PPV je možné zakoupit přes Ticketstream. Alternativou jsou samozřejmě i další streamy, které naleznete na internetu. Dnes večer je navíc možné sledovat i Oktagon Underground: Last Man Standing, který je k vidění na Tipsport TV.

TIP: REMÍZA Konečný vs. Albrecht v kurzu 33 sipka Vsadit u Tipsportu

Konečný remíza

Save Boxing nabídne i velmi zajímavé zápasy. Například Josef Zahradník se utká s Erikem Agateljanem o titul Mistra ČR. Dnešním doporučením na tip je ovšem remíza na zápas Lukáše Konečného s Pavlem Albrechtem. Konečný se totiž na turnaj vrací z boxerského důchodu a je tak otázkou, jak oba borci k tomuto zápasu přistoupí. Kurz 33 stojí za zkoušku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Fabiana Bytyqi bude zápasit na galavečeru Save Boxing

Save Boxing v Ústí nad Labem: datum a program

Save Boxing ❤️ s Lukášem Konečným, Fabianou Bytyqi a řadou dalších kvalitních boxerů proběhne už 27. února. ⚡ Podívejte se na informace a...

Václav Sivák bude bojovat na UNDG

UNDG PYRAMIDA: Václav Sivák vs. Bailey Sugden tip, kurzy

Pyramida lehké váhy ⭐ projektu Oktagon Underground Last Man Standing byla rozlosována! Jednoho z hlavních favoritů na celkové vítězství...

Tomáš Hron bude bojovat na Oktagonu Underground The Last Man Standing 27. února

Oktagon Underground: Last Man Standing program

Turnaj Oktagon Underground: Last Man Standing 🥇 se bude konat 27. února. V akci uvidíme ty největší domácí hvězdy ✅ postojářských bojových...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ