Kdy a kde dnes sledovat Fight Night Challenge 2 živě? Livestream

Boxerský galavečer Fight Night Challenge 2 dnes nabídne zápasy známých rapperů a bojovníků. Podívejte se na návod, jak sledovat box celebrit v přímém přenosu online.

Na turnaji Fight Night Challenge 2 se představí i Alex Cverminátor Cverna Foto: Patrik Uhlíř / MAFRA / Profimedia

Fight Night Challenge 2 live přenos: Fight Night Challenge livestream Separ vs Spirit

Dnes, v pátek 3. června od 18:00 proběhne v Bratislavě v pořadí druhý boxerský turnaj organizace Fight Night Challenge. V ringu to rozbalí Rytmus, Attila Végh, Separ nebo Majk Spirit. Dohromady uvidíme 9 zápasů a sázkové kanceláře na všechny duely vypsaly zajímavé kurzy. Vsaďte si na Fight Night Challenge 2 s bonusem za jednoduchou registraci ZDE

Box - sleduj průběh zápasu zde

Fight Night Challenge kde sledovat online: Bude Fight Night Challenge TV přenos? FNC live stream

Velmi očekávaný event Fight Night Challenge 2 v Bratislavě vzbuzuje pořádné emoce. V boji se totiž představí známé hvězdy, pro které boxerský ring není primárním útočištěm. Všechny zápasy bude možné sledovat živě online na internetu, nebo přímo na místě v NTC Aréně v Bratislavě.

Po prosincových problémech s funkčností streamu podnikla organizace všechny dostupné kroky, aby online přenos na internetové televizi Fight Live TV běžel tentokrát v pořádku. Proběhlo rozsáhlé zátěžové testování serverů, které neodhalilo žádné komplikace a organizátoři tak garantují plynulost dnešního PPV přímého přenosu.

PPV stream je zároveň jedinou oficiální cestou, jak se se můžete podívat na turnaj Fight Night Challenge 2 online. Cena pay-per-view FNC 2 je 9,99 EUR, což je necelých 250 Kč. Jedná se o stejnou částku, jako v případě prvního turnaje na konci minulého roku.

Je možné sledovat Fight Night Challenge stream zdarma?

U akcí podobného typu, je placené pay-per-view (PPV) standardní záležitostí. Sázková kancelář Fortuna je oficiálním partnerem Fight Night Challenge, a proto si z kurzové nabídky můžete vybrat několik variant na všechny zápasy.

Livestream Fortuna na Fight Night Challenge 2 mít ovšem nebude. Důvod je čistě byznysový, tedy snaha o maximalizaci zisků z prodeje PPV a vstupenek. Zdarma Fight Night Challenge 2 oficiálně přenášený nebude.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Jaká je Fight Night Challenge online PPV cena?

Dnes od 18:00 proběhne v Bratislavě turnaj Fight Night Challenge 2. Kromě vstupenek přímo na místo je možné sledovat online livestream na internetu. Jaká je cena PPV a kde sledovat živě se dozvíte uvnitř článku.

2️⃣ Bude Fight Night Challenge záznam?

Záznam všech zápasů Fight Night Challenge 2 bude pravděpodobně znovu s několikatýdenním odstupem umístěn na oficiální YouTube kanál Fight Night Challenge.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Samuel Pirát Krištofič na tiskové konferenci

Samuel Pirát Krištofič - životopis a zápasy MMA bojovníka

Samuel Pirát Krištofič ☠️ je kontroverzní slovenský bojovník, který je pověstný svým houževnatým stylem boje✨. Nikdy neprohrál na KO ani na...

Attila Végh proti Patriku Kinclovi na FNC

Fight Night Challenge 2: Végh vs. Newton analýza, tip a stream

Attila Végh má před sebou velmi očekávaný zápas v boxu ⏰. Na co si v tomto zápase vsadit, a kde se podívat na celý turnaj živě, vám...

Rytmus se v boxu poměří s Molochem

Box FNC 2: Rytmus vs. Moloch - kurzy, tip a online livestream

Rapper Rytmus má před sebou další zápas v boxu 🥊. Na galavečeru Fight Night Challenge 2 se utká s kontroverzním Molochem ⚡. Více se dozvíte...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ