Kdy a kde sledovat box Jake Paul vs. Anderson Silva? V livestreamu

Populární youtuber Jake Paul se dnes v noci utká s veteránem UFC Andersonem Silvou. Podívejte se návod k livestreamu v tomto článku.

Jake Paul se dnes v noci utká s Andersonem Silvou Foto: Profimedia

Kde sledovat box Jake Paul vs. Anderson Silva? Livestream a TV

Zápas Youtubera Jakea Paula s veteránem UFC Andersonem Silvou proběhne už dnes v noci ze soboty na neděli. Bojovat se bude v Desert Diamond Aréně v Arizoně, takže hlavní boxerský duel Paul vs. Silva by měl začít přibližně v 04:00 našeho času. Klikněte zde a sledujte průběh boxu Jake Paul vs. Anderson Silva.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Livestream zápasu Jakea Paula s Andersonem Silvou bude možné vidět živě na platformě Fite TV. Tento přímý přenos je samozřejmě placený a cena online streamu je 19,99 amerických dolarů. Live stream poběží v HD kvalitě a uvidíte celkem 10 boxerských duelů. Na boxerském galavečeru nastoupí například i Uriah Hall.

Přímý přenos zápasu Jake Paul vs. Anderson Silva v českých sportovních televizích bohužel neuvidíme. Jedinou možností ke sledování jsou proto přenosy na internetu. Doporučujeme vám kontroovat nabídku livestreamů i u sázkové kanceláře Tipsport, která pravidelně vysílá živě zápasy v bojových sportech.

Jake Paul vs. Anderson Silva video zdarma na Youtube

Na Youtube se můžete podívat i na bonusový obsah k zápasu slavného youtubera Jakea Paula s UFC legendou Andersonem Silvou. Zde se podívejte na záznam z veřejného vážení.

1️⃣ Bude možné sledovat box Jake Paul vs. Anderson Silva živě?

Celý boxerský galavečer i s hlavním fightem Paul vs. Silva můžete díky livestreamu na internetu sledovat v přímém přenosu. Pro kompletní návod se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Bude zápas Jake Paul vs. Anderson Silva dostupný i na mobilu?

Livestream boxerské akce Jake Paul - Anderson Silva bude samozřejmě dostupný i pro chytré mobilní telefony a tablety.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zápas Grznár vs. Bejr budí velkou pozornost

COTS: Filip Grznár vs. Psychopat Bejr kurzy, datum, informace

Na turnaji organizace Clash of the Stars dojde na bizarní střet ⚡ dvou kontroverzních postav Filipa Grznára a Aleše Bejra. Jaké jsou...

Sledujte zdarma RFA 5 na Tipsport TV

Kde sledovat RFA 5: Hron, Sivák, Brichta zdarma? Livestream zde

V sobotu od 18:00 uvidíme další turnaj organizace RFA. ⭐ V Brně se bude bojovat na RFA 5 a hlavním zápasem bude bitva Hron vs. Bartek....

Jake Paul boxerské zápasy hodně prožívá

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ