Kdy a kde sledovat Fight Night Challenge 3? Livestream zdarma

V úterý 27. prosince od 18:00 proběhne další boxerský galavečer Fight Night Challenge 3. Podívejte se na návod ke sledování zdarma.

Frayer Flexking na předchozí Fight Night Cahllenge zvítězil Foto: Patrik Uhlíř / MAFRA / Profimedia

Kdy a kde sledovat Fight Night Challenge 3? Livestream zdarma?

Už v úterý 27. prosince od 18:00 se koná boxerský galavečer Fight Night Challenge 3, kde se utkají známé osobnosti i profiesonální bojovníci. Po odstoupení největší hvězdy rappera Rytmuse je nově hlavním zápasem bitva Čepo vs. Vičić. Dalším tahákem je třaskavý souboj Flexkinga s Baronem. Klikněte zde a vsaďte si průběh FNC živě.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy Fight Night Challenge 3 můžete sledovat v přímém přenosu pouze přes platformu Fight Night Challenge EU, kde je k dispozici placený livestream. Cena PPV FNC 3 je 10 eur. Hlavním partnerem je sázková kancelář Fortuna, která vysílá livestreamy z UFC i dalších zápasů v bojových sportech. Doporučujeme proto kontrolovat nabídku livestreamů na Fortuna TV.

sipka AKTUALIZOVÁNO: PPV na Fight Night Challenge 3 lze aktuálně zakoupit pouze na oktagon.tv.

Fight Night Challenge 3 sledujte zdarma na Youtube

Úvodní dva zápasy Fight Night Challenge 3 můžete zcela zdarma sledovat i na Youtube. Takzvané Early Prelims budou totiž k dispozici v živém streamu na kanále Fight Night Challenge. První dva zápasy galavečera jsou Tommy Zold vs. Mišalko a David Zold vs. Koller.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Alex Cverna bude opět po roce boxovat na Fight Night Challenge

Fight Night Challenge 3: Cverna vs. Zátorský analýza, tip a kurzy

Lehká váha Michal Zátorský vyzve na Fight Night Challenge 3 těžkotonážníka Alexandera Cvernu. Jak dopadne tento boxerský duel? Tady je...

Kontroverzní slovenský rapper a boxer Frayer Flexking

Fight Night Challenge 3: Frayer Flexking vs. Baron kurzy a stream

Na boxerském galavečeru Fight Night Challenge 3 jde znovu do akce kontroverzní rapper Frayer Flexking. Na co si v tomto utkání vsadit? Tady...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ