Kdy a kde sledovat Lucerna Box ▶️ Boxing Lucerna 2022 Livestream

Galavečer profesionálního boxu a K1 - Boxing Lucerna 2022 proběhne už dnes ve čtvrtek od 19:00. Podívejte se na kompletní návod ke sledování livestreamu.

Vasil Ducár bude boxovat v Lucerně Foto: Profimedia

Kdy a kde sledovat Lucerna Box v livestreamu zdarma? Cena PPV

Ve čtvrtek 29. prosince se koná tradiční boxerský svátek v Lucerně s názvem Boxing Lucerna - Galavečer profi boxu a K1. Jak už z názvu vyplývá v pražské Lucerně se dnes utkají ty největší boxerské hvězdy. V hlavním zápase se utká Vasil Ducár s Vladimírem Řezníčkem. Klikněte zde a sledujte livestreamy boxu a dalších bojových sportů zdarma.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Livestream všech zápasů z Galavečeru profesionálního boxu a K1 - Boxing Lucerna 2022 i včetně titulových zápasů můžete sledovat pouze na platformě BoxingLucerna.cz, kde poběží placený živý přenos. Cena PPV je 200 Kč. Doporučujeme vám rovněž sledovat nabídku livestreamů u sázkové kanceláře Fortuna. Na Fortuna TV se totiž zdarma můžete podívat i na streamy z UFC, KSW a dalších organizací.

Přímý přenos Boxu z Lucerny 2022 v českých sportovních televizí bohužel k dispozici nebude.

Boxing Lucerna 2022 zdarma online video na Youtube

Na Lucerna Box 2022 zdarma živě se tak s největší pravděpodobností nepodíváte, ale můžete si pustit alespoň oficiální trailer, který je dostupný na Youtube a možná vás zhlédnutí tohoto videa motivuje k zakoupení oficiálního přenosu na webu Boxing Lucerna. Vidět totiž hvězdy jako je Vasil Ducár, Vladimír Řezníček, Pavel Šour, Michal Reissinger, Vladimír Lengál a další živě v online streamu z Boxing Lucerna 2022 - Galavečer profi boxu a K1 si totiž fanoušek bojových sportů nemůže nechat ujít.

1️⃣ Kde můžu sledovat livestream z Boxu v Lucerně 2022?

Přímý přenos z Boxing Lucerna 2022 - Galavečer profi boxu a K1 bude možné sledovat pouze prostřednictvím livestreamu na internetu. Kompletní návod naleznete v tomto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Letošní ročník boxu v Lucerně je extrémně nabitý

Galavečer profesionálního boxu a K1 Lucerna - informace, karta

Box v Lucerně 🥊 je v České republice obrovský pojem. Aktuální informace ✔️ k nadcházející, velmi sledované sportovní akci přinášíme v tomto...

Filip Macek dostal na poslední chvíli nového soupeře

Oktagon 38: Macek vs. Lopez aktuální info, karta a livestream

Závěrečný turnaj letošního roku Oktagon 38 doznal mnoha změn☝. Kompletní informace, sázkovou inspiraci i návod na ⏩ online livestream,...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ