Kdy a kde sledovat Lukáše Krpálka živě na olympiádě v Tokiu

Den "D" pro Lukáše Krpálka je tady! Páteční program olympijského juda patří kategorii nad 100 kilogramů. Přečti si, kdy bude startovat český judista.

Judo, Lukáš Krpálek - Zdroj ČTK, Deml Ondřej Foto: ČTK/Deml Ondřej

Judo online: Lukáš Krpálek dnes 30. 7. bojuje o cenný kov na LOH v Tokiu

Jeden z vrcholů Letní olympiády v Tokiu z pohledu českého konečně nadešel. Český reprezentant Lukáš Krpálek se dnes na tatami porve o další úspěch pro českou výpravu. Program dopoledního bloku hmotnostní kategorie mužů nad 100 kg startuje v pátek od 10:35. Lukáš Krpálek úspěšně zdolal nástrahy 1. kola i čtvrtfinále a semifinále a znovu se porve o metu nejvyšší. Finále je na programu od 11:30! Bude z toho zlato, jako při na LOH v Riu? Vyzvedni si bonus za jednoduchou registraci, za který si můžeš vsadit na Lukáše Krpálka!

Judo - sleduj průběh zápasu zde

Český reprezentant Lukáš Krpálek měl pro první kolo volný los. Po 4. hodině ranní si v prvním kole poradil s Džavádem Mahdžúbem z týmu uprchlíků. Poté úspěl i ve čtvrtfinále s Uzbekem Bekmurodem Oltibojevovem a postoupil do semifinále. V dopoledním semifinálovém bloku, který startuje od 10:00, ale Krpálek má svůj zápas až jako osmý v pořadí, vyzve špičkového japonce Hisajošiho Harasawu.

AKTUALIZOVÁNO: Krpálek po semifinálové výhře nad Japoncem Harasawou zabojuje o zlatou medaili s Guramem Tušišvilim z Gruzie. Finálový zápas je naplánován na 11:30.

Jihlavský rodák zápasí v nejtěžší kategorii nad 100 kilogramů a prostřednictvím svého instagramového účtu slíbil, že nechá na žínence naprosto vše, co bude v jeho silách.

Pokud Krpálek zvládne semifinále a postoupí do finále, s jistotou nebude zápasit s fenomenálním Teddy Rinnerem z Francie. Ten totiž nečekaně padl s Rusem Bašajevem a z Tokia si odveze při nejlepším bronz.

sipka Kompletní informace z olympijského turnaje v judo najdeš ZDE

Jak a kde sledovat živě Krpálka na olympiádě v Tokyu? Online livestream, Lukáš Krpálek na ČT Sport

Pojďme si říci, kde si pustíš Lukáše Krpálka přímo v akci živě. Na ČT Sport startuje přímý přenos dopoledního bloku v pátek 30. 7. od 10:35. Možností je i sledování online díky internetovému vysílání této sportovní stanice. Další možnou alternativou jsou volně dostupné streamy na internetu. Jiný sportovní kanál, Eurosport, dává v témže termínu přednost olympijskému boxu.

sipka Tip pro tebe: Vsaď si, zda získá Lukáš Krpálek některou z medailí - více čti tady

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Judo, Lukáš Krpálek na European Games 2019 - Zdroj ČTK, Říhová Michaela

Judo na Letních olympijských hrách 2021 - program a Češi

Česká republika má v judu na LOH v Tokiu dvojí zastoupení❤️. Program a všechny důležité informace k olympijskému turnaji v Tokiu najdeš v...

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Český reprezentant v řecko-římském zápase Artur Omarov

Zápas na Letních olympijských hrách 2021: program, výsledky

Zápas v řecko římském stylu ☝ bude na olympiádě v Tokiu zajímat i českého fanouška. Účast na turnaji pod pěti kruhy ✔️ si vybojoval Artur...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ