Kdy a kde sledovat Oktagon 30? Livestream zdarma online

Oktagon 30 s hlavním zápasem Bledá vs. Lima se koná už ve čtvrtek od 17:15. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu.

Bledá bude bojovat o titul na Oktagonu 30 Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat Oktagon 30? Livestream zdarma online [Bledá vs. Lima]

Poslední turnaj roku 2021 Oktagon 30 proběhne už dnes ve čtvrtek 30. prosince od 17:15. Hlavním zápasem je bitva o titul Bledá vs. Lima, kde ovšem šampionský pás může získat pouze česká bojovnice. Lima totiž nesplnila váhový limit. Kromě klasických zápasů MMA uvidíme i několik bitev podle pravidel Undergroundu. Klikněte zde a sledujte livestream Oktagonu 30 zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Livestream všech zápasů na turnaji Oktagon 30 bude možné vidět živě na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV se totiž postupně odvysílá všech 12 fightů. K dispozici samozřejmě budou jako obvykle i populární live sázky, které můžete sázet přímo v průběhu jednotlivých duelů. Přímý přenos v televizi dostupný nebude

Sledujte Oktagon 30 živě

Oktagon 30: Bledá vs. Lima online stream PPV cena / Oktagon 30 video zdarma

Oficiální PPV live stream Oktagonu 30 bude opět vysílán na platformě Oktagon.TV. Cena za celý turnaj je v předprodeji 10,99 eur. Pokud stream zakoupíte v den konání turnaje, zaplatíte o pár eur více.

Zde se můžete zdarma podívat na video z oficiálního vážení před Oktagonem 30:

1️⃣ Kde mohu sledovat Oktagon 30 v livestreamu?

Kompletně celý turnaj Oktagon 30 bude možné sledovat v livestreamu živš online na internetu. Pro jednoduchý návod se podívejte do tohoto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tereza Bledá má před sebou největší bitvu kariéry

Oktagon 30: Bledá vs. Lima - informace, fight card, kurzy a tip

Tereza Bledá❤️, Matěj Peňáz, Matúš Juráček a další velká jména na turnaji Oktagon 30!✔️ Vše, co potřebuješ k jubilejnímu galavečeru, si...

Robo Pukač v utkání s Maté Kertészem

Oktagon 30: Juráček vs. Pukač kurzy, tip a livestream

Na turnaji Oktagon 30 v Brně ✨ dojde na velmi atraktivní souboj velterových vah⚖️. Natáhne neporažený Slávista Juráček v duelu s Pukačem...

Matěj Peňáz bude útočit na svou pátou výhru

OKTAGON 30: Matěj Peňáz vs. Cheick Kone kurzy a informace

Matěj Peňáz má před sebou pátý zápas v profesionálním MMA. Na Oktagonu 30 se utká s Cheickem Konem. Podaří se českému fighterovi opět...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ