Kdy a kde sledovat Oktagon: Vémola vs. Marpo? Livestream zdarma

Boxerská bitva Vémola vs. Marpo proběhne už dnes v sobotu. Podívejte se na kompletní návod ke sledování celého turnaje Oktagon Underground: Vémola - Marpo. K dispozici jsou i live streamy zdarma.

Karlos Vémola bude usilovat o první KO Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Kdy a kde sledovat Oktagon: Vémola vs. Marpo? Livestream zdarma

Oktagon Underground: Vémola vs. Marpo se koná už tuto sobotu v Praze. Vyprodaná O2 Aréna živě uvidí boxerský duel Karlose Terminátora Vémola s Otakarem "Marpem" Petřinou, který poutá obrovskou pozornost. Všechny zápasy navíc budou vysílány i v livestreamu. Začátek celé akce je naplánován na 18:00. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon: Vémola vs. Marpo.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos v livestreamu celé Prelims karty Oktagonu Underground: Vémola vs. Marpo nabídne Tipsport TV. Živý online stream na webu sázkové kanceláře Tipsport můžete sledovat téměř zdarma. Stačí si vsadit tiket za 30 Kč a následně si v nabídce live streamů vybrat konkrétní zápas. Pro nově zaregistrované sázkaře je navíc připravený i super bonus 500 Kč zdarma pouze za registraci. K dispozici budou jako obvykle i populární live sázky.

Oktagon Vémola vs. Marpo PPV cena livestreamu / Oktagon Underground v TV přímý přenos?

Hlavní kartu bude vysílat pouze oficiální live stream přes Oktagon PPV. Živý přenos odvysílá platforma Oktagon.TV. Cena tohoto placeného online streamu je v den konání 13.99 EUR. Tento stream poběží ve Full HD kvalitě. Přímý přenos v klasických sportovních televizích bohužel neuvidíme.

Oktagon Vémola vs. Marpo sledovat zdarma na Youtube - Free Prelims

Ani na turnaji Oktagon Underground s hlavním zápasem Marpo - Vémola nechybí ani zcela zdarma vysílaný zápas na Youtube, který můžete sledovat naprosto bezplatně. Stačí se v 18:00 podívat na Youtube nebo na přenos u Tipsportu. V prvníim duelu uvidíme bitvu Mané vs. Kosut.

Zde se můžete podívat na video z veřejného vážení před turnajem Oktagon: Vémola - Marpo. Karlos Terminátor Vémola slibuje ptvní životní KO. Dočká se ho?

1️⃣ Kde bude možné sledovat v livestreamu Oktagon: Vémola vs. Marpo?

Celý turnaj Oktagon: Vémola vs. Marpo bude možné sledovat pouze v livestreamu na internetu. Pro kompletní návod se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Mohu pustit livestream boxu Vémola vs. Marpo i na mobilu?

Kompletně všechny zápasy turnaje Vémola vs. Marpo můžete samozřejmě sledovat i na mobilním telefonu a tabletu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Václava Siváka čeká zápas v klasickém boxu

Oktagon box: Sivák vs. Magard - analýza, stream, tip a kurzy

Na očekávaném galavečeru Oktagon: Vémola vs. Marpo nastoupí v klasickém boxu i hvězdný český zápasník Václav Sivák.✔️ Podrobnosti se...

Miloš Petrášek má před sebou boxerský zápas s Pirátem Krištofičem

Box: Petrášek vs. Krištofič - kurzy, tip a online livestream

Na galavečeru Oktagon Underground dojde na souboj dvou výrazných postav domácí bojové scény⚡. Detailní analýzu a zajímavý sázkový tip...

Karlos Vémola se utká v boxu s Marpem

Oktagon Underground: Vémola vs. Marpo informace, datum a kurzy

Boxerská bitva 🥊 mezi Karlosem Vémolou a zpěvákem Marpem se uskuteční už 21. května v O2 Areně. ⭐ Podívejte se na kompletní informace,...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ