Kdy a kde sledovat RFA: Warm Up? Livestream zdarma

Už dnes v sobotu od 17:00 se koná RFA: Warm Up, kde uvidíme bojovat Brichtu, Hoška, Reissingera, Možného, Růžičku a další. V tomto článku naleznete návod ke sledování live streamu zdarma.

Sledujte živě livestream RFA u Tipsportu Foto: Tipsport

Kdy a kde sledovat RFA: Warm Up? Livestream zdarma na Tipsportu

První galavečer nové organizace RFA proběhne už tuto sobotu 12. března. Začátek turnaje RFA: Warm Up je naplánován na 17:00. Velkým tahákem je bezesporu zápas Brichta vs. Dadaev. Zajímavou podívanou ovšem slibují i zápasy Možný vs. Reissinger, nebo Hošek vs. Gladkowicz. Klikněte zde a sledujte zdarma livestream RFA.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy turnaje RFA Warm Up můžete zcela zdarma živě sledovat na Tipsport TV. Na webu sázkové kanceláře Tipsport bude vysílán v přímém přenosu kompletně celý turnaj a to i včetně Prelims. Pro nové sázkaře je navíc připravený i bonus 150 Kč zdarma za registraci. K dispozici jsou samozřejmě i oblíbené live sázky.

RFA Warm Up přímý přenos a cena PPV na realsport.tv / RFA živě v TV

Druhou možností, jak sledovat livestream RFA, je přes PPV. Cena tohoto oficiálního placeného streamu je 9,90 eur. V případě, že při placení zadáte kód jednoho z bojovníků, dostane tento fighter procenta z prodaného přenosu. Výhodou tohoto streamu je vysoká kvalita obrazu a zároveň podpora organizace RFA a bojovníků. Livestream poběží přes platformu Realsport.TV. Přímý přenos v televizi dostupný nebude.

Real Fight Arena: Warm Up video na Youtube zdarma

Zde se můžete podívat na video z veřejného vážení před turnajem RFA Warm Up na Youtube.

1️⃣ Bude možné vidět zápasy na RFA: Warm Up v livestreamu?

Všechny zápasy na sobotním RFA: Warm Up budopu vysílány v livestreamu živě na internetu. Pro návod na sledování se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Mohu sledovat livestream RFA i na mobilním telefonu?

Kompletně celý galavečer RFA můžete samozřejmě sledovat živě i na chytrém telefonu, nebo tabletu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaj RFA Warm up nabídne skvělé zápasy

RFA Warm Up: Brichta vs. Dadaev - datum, karta a livestream

Nová organizace Real Fight Arena je tu se svým zahajovacím turnajem☝. Kompletní fight card, sázkový tip i ⏩ návod na sledování najdete...

Leo Brichta vyhlíží svoji budoucnost v RFA

Leo Brichta - kariéra, životopis a statistiky MMA bojovníka

Leo Brichta je svérázný, český MMA fighter, který má v 26 letech našlápnuto k velké kariéře.⭐ Momentálně je jednou z nejvýraznějších tváří...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ