Kdy a kde sledovat Tohle je box 3? Livestream zdarma online

Petr Švancara se utká s Lukášem Konečným. Tohle je box 3 se koná už tuto sobotu 5. března. Všechny zápasy můžete sledovat zcela zdarma. Podívejte se na návod v článku.

Boxer Konečný se ukáže v exhibici na Tohle je box 3 Foto: Profimedia

Kdy a kde sledovat Tohle je box 3? Livestream zdarma online

Už dnes se koná boxerský galavečer Tohle je box 3, který proběhne v Brně. Na akci uvidíme velmi kvalitní zápasy. Hned dvakrát se bude boxovat o titul. O velkou pozornost se zasloužila i ohlášená exhibice Lukáše Konečného, který se v jednom zápase utká hned se třemi soupeři. S Konečným bude boxovat například populární Petr Švancara. Klikněte zde a vsaďte si na Tohle je box 3.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy na boxerském galavečeru Tohle je box 3, kde uvidíme i bitvu Lukáše Konečného s Petrem Švancarou bude možné sledovat v livestreamu na internetu zdarma.

Přímý přenos odstartuje v 18:00 na webu ČT Sport. Od 21:00 pak ty nejzajímavější taháky jako Pavel Šour vs. Tomáš Šálek a Jozef Jurko vs. Michal Ryba bude vysílat i televizní program ČT Sport. Rovněž vám doporučujeme kontrolovat i nabídku livestreamů u sázkové kanceláře Fortuna, která kromě boxerských fightů vysílá například i MMA zápasy světové organizace UFC.

Všechny vstupenky do brněnského Sona už jsou beznadějně vyprodány. Jedinou možností jak tento boxerský galavečer vidět jsou výše zmíněné přenosy.

Tohle je box 3 video zdarma na Youtube

Zde se můžete podívat na video z oficiálního vážení před galavečerem Tohle je box 3.

*️⃣Bude možné sledovat Tohle je box 3 živě v livestreamu?

Všechny zápasy boxerského galavečeru Tohle je box 3 můžete sledovat zcela zdarma prostřednictvím livestreamu na internetu. Pro kompletní návod se podívejte do tohoto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Petr Švancara se zúčastní charitativní boxerské exhibice

Box 3vs1: Konečný vs. Švancara, Žampa, Karidis datum, informace

Tak to tu ještě nebylo!🤪 Bývalý vynikající český boxer Lukáš Konečný si brousí zuby na trojnásobné sousto. Jedním ze soupeřů bude i Petr...

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ