Kdy a kde sledovat turnaj I Am Fighter 4 živě? Online livestream

První letošní turnaj organizace I Am Fighter je tady. Podívejte se, kde sledovat všechny zápasy IAF 4 online živě a zdarma.

Turnaj I Am Fighter 4 nabídne v sobotu skvělé zápasy Foto: Fortuna

Živě I Am Fighter zdarma Fortuna TV / I am fighter v televizi (TV)

Turnaj IAF 4 nabídne mix velmi zajímavých zápasů. V hlavním duelu večera dojde na několikrát odloženou bitvu extrémně kvalitních amatérů David Zoula vs. Petr Beran. V zápase se ukáže i Petra Částková, nebo Klára Strnadová.

Sledujte zápasy I Am Fighter 4 živě a zdarma na Fortuna TV. Po jednoduché registraci, která je zdarma a kompletně online na pár kliknutí, berete parádní sázkový bonus, za který si rovnou můžete tipnout vítězství vašeho favorita.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Jednoznačně největší pozornost nadcházejícího turnaje I Am Fighter 4 přitahuje poměrně vyhrocený souboj mezi talentovanými Davidem Zoulou a Petrem Beranem. Jejich vzájemný trashtalk a hlavně zápasnické kvality, jsou zárukou skvělé MMA podívané ve váze do 70 kilogramů.

I Am Fighter online živě dnes: sobota 16. 4. - live stream IAF 4 PPV (pay per view) stream

Díky partnerství organizace I Am Fighter, která klade velký důraz na podporu mladých vycházejících hvězd, a Sázkové kanceláře Fortuna, poběží od 18:00 všechny zápasy v livestreamu na Fortuna TV. Podmínkou je mít založený účet, což je ale velmi jednoduché a zvládne to naprosto každý. Za registraci dostanete vstupní bonus až do výše 900 Kč. Turnaj I Am Fighter 4 v TV nabídne živě stanice O2 TV, která je však součástí placených balíčků.

Další variantou, jak se na turnaj IAF 4 podívat živě online je oficiální PPV stream, jehož cena je 220 Kč, a v rámci kterého můžete sledovat od 17:30 i duel dětských vycházejících hvězd Novák vs. Flégr. Mimochodem oznámení tohoto zápasu vyvolalo spoustu reakcí, avšak sama organizace si pochvaluje zvýšený zájem z řad rodičů. Pravdou ale je, že je tento formát velmi kontroverzní a na české scéně bojových sportů spíše ojedinělý.

sipka I AM FIGHTER Fight card a kompletní výsledky najdete ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

Mate Kertesz poráží Christiana Jungwirtha na split decision, OKTAGON MMA

Jak se boduje v MMA? Varianty a kritéria bodového rozhodnutí

V tomto článku rozebíráme, jakým způsobem se boduje MMA zápas ☝. Jaké jsou varianty bodového rozhodnutí 🖊️ a co se v průběhu boje považuje...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ