Kdy a kde sledovat UFC 269 zdarma? Livestream online

UFC 269 proběhne už dnes v noci ze soboty na neděli. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu zcela zdarma. Bitvu Oliveira vs. Poirer si nesmíte nechat ujít.

Oliveira se utká o titul s Poirierem na UFC 269 Foto: Profimedia

Kdy a kde sledovat UFC 269: Oliveira vs. Poirier? Livestream zdarma online

UFC 269 s titulovým zápasem mezi Charlesem Oliveirou a Dustinem Poirierem si nesmí nechat ujít žádný fanoušek MMA. Turnaj UFC 269: Oliveira vs. Poirier se koná v Las Vegas 11. prosince. Kvůli posunu času uvidíme v Česku začátek hlavní karty přibližně ve 4 hodiny v neděli ráno. Klikněte zde a sledujte livestream UFC 269 zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Livestream celého turnaje UFC 269 s titulovými zápasy Oliveira vs. Poirier a ženskou bitvou Nunes vs. Peňa bude možné zdarma vidět na webu sázkové kanceláře Fortuna. Na Fortuna TV můžete sledovat kompletně všechny zápasy i včetně Prelims. Začátek galavečeru UFC 269 je pro české fanoušky přesně o půlnoci v noci ze soboty na neděli.

Pro nově zaregistrované sázkaře je navíc připraven bonus 900 Kč. Ke všem fightům na UFC 269 budou navíc k dispozici i live sázky, které můžete vsázet přímo v průběhu fightů, které sledujete v online živém streamu.

Hlavní kartu 269. turnaje UFC, která začíná od zmíněných čtyř hodin v neděli ráno, bude živě v přímém přenosu vysílat i sportovní televize Premier Sport. Tato TV je ovšem placená

UFC 269 online video na Youtube zdarma

Zde se můžete podívat na video ze závěrečných staredownů před UFC 269:

1️⃣Jak bude možné sledovat živě UFC 269?

Celý turnaj UFC 269 bude možné vidět zcela zdarma a živě v livestreamu Pro návod pro sledování live streamu se podívejte do tohoto článku.

2️⃣Bude možné sledovat live stream UFC 269 i na mobilu?

Ano, všechny zápasy na galavečeru UFC 269 bude samozřejmě možné sledovat i na chytrých telefonech a tabletech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Sean O'Malley nastoupí na UFC 269

UFC 269: Sean O'Malley - Raulian Paiva kurzy a stream

Zápasy Seana O'Malleyho jsou vždy velmi atraktivní. Podaří se oblíbenému fighterovi s přezdívkou Sugar zvítězit i proti Raulianu Paivovi?...

Dustin Poirier se může znovu stát šampionem lehké váhy UFC

UFC 269: Oliveira vs. Poirier - analýza, tip a livestream

Na galavečeru ✨UFC 269✨ budou k vidění hned dvě ✌ brazilské obhajoby titulových pásů. Sázkovou inspiraci a návod na livestream si přečti v...

UFC zápasník Charles Oliveira

Charles Oliveira - profil, kariéra a zápasy UFC bojovníka

Brazilec Charles Oliveira ⭐ je jedním z nejlepších UFC zápasníku v boji na zemi všech dob.✨ Na svém kontě má nejvíce vítězných submisí v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ