Kdy a kde sledovat UFC 271: Adesanya vs. Whittaker? Živě a zdarma

Už dnes v noci se koná UFC 271: Adesanya vs. Whittaker. Podívejte se na jednoduchý návod ke sledování livestreamu celého turnaje zdarma.

Adesanya se utká na UFC 271 s Whittakerem Foto: Profimedia

Kdy a kde sledovat UFC 271: Adesanya vs. Whittaker? Livestream zdarma

Už dnes v noci ze soboty (12.2.) na neděli (13.2.) se koná turnaj UFC 271 s hlavním zápasem o titul ve střední váze mezi Israelem Adesanyaou a Robertem Whittakerem. Hlavní karta UFC 271 odstartuje ve 4 hodiny ráno v neděli našeho času. Klikněte zde a sledujte živě a zdarma UFC 271.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy na UFC 271: Adesanya vs. Whittaker můžete sledovat zcela zdarma. Livestreamy turnajů UFC totiž vysílá v živém přenosu Fortuna TV. Po přihlášení na webu sázkové kanceláře Fortuna stačí kliknout na záložku "Live" a následně uvidíte kompletně celou zápasovou kartu. Pro nově zaregistrované je navíc aktuálně připraven bonus 1300 Kč.

Přímý přenos turnaje UFC 271 bude vysílat i sportovní televize Premier Sport. Tato televize je ovšem placená. Alternativou je pak samozřejmě i oficiální placený stream přes UFC PPV, které vyjde na několik desítek eur.

UFC 271: Adesanya vs. Whittaker video na youtube zdarma

Na Youtube se můžete nyní podívat zdarma na video z oficiálního předzápasového vážení a staredownů:

1️⃣Kde je možné sledovat livestream UFC 271?

Livestream UFC 271: Adesanya vs. Whittaker můžete sledovat živě na internetu a v TV. Pro kompletní návod se podívejte do tohoto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Israel Adesanya nastoupí v odvetě s Robertem Whittakerem na UFC 271

UFC 271: Adesanya vs. Whittaker 2 informace, datum a stream

UFC 271 nabídne očekávanou bitvu Adesanya vs. Whittaker 2. ⭐ Podívejte se na kompletní informace, program, kurzy a návod na sledování live...

Derrick Lewis bude bojovat na UFC 271

UFC 271: Derrick Lewis vs. Tai Tuivasa kurzy a analýza

Derrick Lewis má před sebou další zápas. Obávaný těžkotonážník se utká s Taiem Tuivasou. Podívejte se na vypsané kurzy a předzápasovou...

Israel Adesanya je bojovníkem v UFC

Israel Adesanya - životopis a zápasy bojovníka UFC

Israel Adesanya je bývalý šampion střední váhy ✨ nejprestižnější MMA organizace světa UFC. Vytáhlý Nigérijec s novozélandským občanstvím je...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ