Kdy a kde sledovat UFC 272: Klein vs. Smith? Živě a zdarma

UFC 272: Covington vs. Masvidal můžete sledovat zcela zdarma díky livestreamu. Podívejte se na kompletní návod i na bitvu Ludovíta Kleina. Turnaj startuje už o půlnoci z noci ze soboty na neděli.

Covington s Masvidalem se utkají na UFC 272 v hlavním zápase Foto: Profimedia

UFC 272: Covington vs. Masvidal - Ludovít Klein vs. Devonte Smith livestream zdarma

Už dnes v noci ze soboty na neděli proběhne turnaj UFC 272 s hlavním zápasem Covington vs. Masvidal. Ve druhém zápase Early Prelims bude bojovat i slovenský fighter Ludovít Klein, který změří síly s Devontem Smithem. Klikněte zde a sledujte všechny zápasy UFC 272 zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy očekávaného turnaje UFC 272, kde kromě hlavního zápasu Covingtona s Masvidalem zajímá české a slovenské fanoušky zápas Ludovíta Kleina, bude opět možné sledovat v přímém přenosu. Livestream UFC 272 zdarma můžete spustit na Fortuna TV.

Na webu sázkové kanceláře Fortuna stačí kliknout na záložku "Live" a následně si vybrat konkrétní duel. Samozřejmostí jsou i live sázky, které můžete sázet v průběhu jednotlivých soubojů. Pro nové sázkaře je navíc připraven i bonus až 900 Kč.

Kdy sledovat živě zápas Ludovít Klein vs. Devonte Smith? Přímý přenos v TV

Bitva Klein vs. Smith přijde na řadu hned jako druhá na zápasové kartě. Start UFC 272 je naplánován na půlnoc, takže se dá očekávat, že Klein nastoupí přibližně v 00:30 v neděli našeho času. Přímý přenos Prelims i hlavní karty UFC 272 nabídne od 04:00 i sportovní televize Premier Sport.

1️⃣ Kde bude možné sledovat livestream Klein vs. Smith?

Všechny zápasy na UFC 272 bude možné sledovat v livestreamu zdarma. Proi návod se podívejte do tohoto článku.

Klein bude bojovat na UFC 272

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ludovít Klein se utká s Devontem Smithem

UFC 272: Ľudovít Klein vs. Devonte Smith - analýza a livestream

Slovenský zápasník Ľudovít Klein ⭐ má před sebou klíčovou čtvrtou bitvu v UFC. Radu, kde sledovat jeho zápas živě online najdete v tomto...

Barboza se utká s Mitchellem na UFC 272

Kurzy a analýza zápasu Barboza - Mitchell na UFC 272

Taktickou bitvu mezi Barbozou a Mitchellem by si neměl nechat ujít žádný fanoušek MMA. Podívejte se na analýzu zápasu a návod ke sledování...

Masvidal bude bojovat s Covingtonem

UFC 272: Covington vs. Masvidal program, výsledky a stream

Bitva na UFC 272 ▶️ mezi Covingtonem a Masvidalem slibuje skvělou podívanou. ⏰ Na turnaji se ukáže i Slovák Ludovít Klein. Podívejte se na...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ