Kdy a kde sledovat UFC ▶️ David Dvořák vs. Manel Kape? Livestream

David Dvořák se dnes přibližně ve 22:30 utká v UFC s Manelem Kapem. Sledujte celý zápas živě a zdarma. Návod naleznete v článku.

David Dvořák v sobotu nastoupí v UFC Foto: Profimedia

Kdy a kde sledovat UFC: David Dvořák vs. Manel Kape? Livestream zdarma

Už dnes v sobotu ve 22:30 našeho času nastoupí David Dvořák do dalšího zápasu v UFC. Na turnaji UFC Fight Night: Cannonier vs. Strickland se v Las Vegas utká s Manelem Kapem. Bitva Dvořák vs. Manel je na programu turnaje jako druhá v pořadí. Klikněte zde a sledujte zdarma a živě všechny zápasy na UFC.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas David Dvořák vs. Manel Kapé bude možné sledovat zcela zdarma v livestreamu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíte celý galavečer UFC, což jsou kompletně všechny duely na fight card. Jako obvykle budou k dispozici i live sázky, které můžete sázet přímo v průběhu jednotlivých zápasů. Pro nové sázkaře je navíc připraven bonus 500 Kč zdarma za registraci.

Sledujte zdarma UFC na Tipsportu

Přímý přenos UFC Fight Night: Cannonier vs. Strickland nabídne i sportovní televize Premier Sport, která je ovšem placená. Další možností je pak i placený přenost přes UFC Fight Pass. Tento přístup vyjde na přibližně 15 eur měsíčně.

Dvořák vs Kape zdarma na Youtube - video

Zde se můžete podívat na záznam z oficiálního vážení před turnajem. David Dvořák zvládl shazování jako obvykle naprosto s přehledem.

1️⃣ Mohu sledovat zápas Dvořák vs. Kape živě?

Kompletně celý turnaj UFC i se zápasem Davida Dvořáka můžete sledovat živě a zdarma. Pro návod se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Je možné sledovat zápas Davida Dvořáka i na mobilu?

Kompletně všechny zápasy na UFC Fight Night je možné zdarma vidět i na mobilu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Tipsport

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Václav Sivák zabojuje o tiul na turnaji RFA 7

RFA 7: Sivák vs. Záděra o titul - kurzy, analýza, karta a tip

Na turnaji RFA 7 bude korunován historicky první šampion organizace. ✔️ Kompletní informace a ⏩ návod na sledování livestreamu najdete v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ