Kdy a kde sledovat UFC Fight Night: Buday vs. Brzeski? Livestream

Slovák Martin Buday se dnes v UFC utká s Łukaszem Brzeskim. Podívejte se na návod ke spuštění livestreamu zdarma.

Martin Buday se do UFC dostal přes Dana White's Contender Series Foto: Profimedia

Kdy a kde sledovat UFC Fight Night: Buday vs. Brzeski? Livestream

Martin Buday se už dnes v noci ze soboty (13.8.) na neděli (14.8.) ukáže v dalším zápase organizace UFC. Na UFC Fight Night: Vera vs. Cruz se utká s nebezpečným polským soupeřem Łukaszem Brzeskim. Začátek zápasu slovenského fightera by měl být přibližně v 00:30. Klikněte zde a sledujte livestream UFC Buday - Brzeski zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy nadcházejícího galavečeru UFC Fight Night: Vera vs. Cruz, které se koná v San Diegu, je možné vidět zcela zdarma prostřednictvím livestreamu na Fortuna TV. Na webu sázkové kanceláře si stačí jen vybrat konkrétní zápas a následně se můžete pustit do sledování. Samozřejmostí jsou i vypsané live sázky, které můžete sázet přímo v průběhu jednotlivých fightů.

Duel Martin Buday vs. Łukasz Brzeski přijde na řadu jako šestý v pořadí. Jedná se o duel na Preliminary Card, což je označený pro předzápasy. Alternativou pro sledování přímého přenosu UFC i se zápasem Budaye je pak sportovní televize Premier Sport. Další možností je pak i UFC Fight Pass. Obojí jsou ovšem placené varianty.

UFC Buday vs. Brzeski přímý přenos a video zdarma na Youtube

Na Youtube se můžete podívat na video z oficiálního vážení. Martin Buday přijde na řadu přibližně v čase 8:35.

1️⃣ Kde mohu sledovat zdarma zápas UFC Buday vs. Brzeski?

Zápas slovenského bojovníka Martina Budaye můžete sledovat zdarma prostřednictvím livestreamu na internetu. Návod na sledování najdete v tomto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Marlon Vera se utká s Dominickem Cruzem

UFC Fight Night: Vera vs. Cruz informace a kurzy

Galavečer UFC Fight Night: Vera vs. Cruz nabídce velmi zajímavé zápasy včetně fightu slovenského Martina Budaye. Podívejte se na informace...

Martin Buday má před sebou druhý zápas v UFC

UFC Fight Night: Buday vs. Brzeski - analýza, tip a livestream

Těžká váha Martin Buday má před sebou svůj druhý zápas v UFC ✌. Na turnaji UFC on ESPN: Vera vs. Cruz v kalifornském San Diegu prověří jeho...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ