Kdy a kde sledovat Oktagon 41: Vémola vs. Matavao? ▶️ Livestream zdarma

Už dnes v sobotu se Karlos Vémola utká v Liberci s Alem Matavaem. Podívejte se na kompletní návod ke sledování livestreamů z turnaje Oktagon 41 zdarma. Návrat českého Terminátora si nesmí nechat ujít žádný fanoušek MMA.

sipka Podrobnosti o výsledku zápasu Vémola - Matavao najdete zde

Karlos Vémola bude bojovat na Oktagonu 41 Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat Oktagon 41: Vémola vs. Matavao? Livestream zdarma

Karlos "Terminátor" Vémola se utká na Oktagonu 41 v Liberci s Alem Matavaem. Pro českého bojovníka se jedná o návrat téměř po roce. Vémola se v pauze potýkal hned s několika zdravotními problémy. Zápas Vémola - Matavavo bude hlavním předzápasem na galavečeru Oktagon 41. Hlavní bitvou pak bude fight o titul Jonas Magard - Gustavo Lopez. Klikněte zde a sledujte zdarma Oktagon 41.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy na Oktagonu 41 i s hlavním tahákem Karlos Vémola vs. Al Matavao můžete sledovat zcela zdarma. Livestream kompletního libereckého turnaje Oktagon 41 je totiž k dispozici na Tipsport TV. Za sledování tohoto online přenosu nic neplatíte. Pro spuštění streamu je potřeba si pouze v posledních sedmi dnech vsadit tiket za 30 Kč. Pro nově zaregistrované sázkaře je navíc připraven bonus 300 Kč za registraci zdarma.

Sledujte živě Oktagon 41

Oktagon 41: Vémola vs. Matavao živě v přímém přenosu a cena PPV na Oktagon TV

Druhou možností ke sledování fightu Vémola - Matavo je oficiální placený stream na platformě Oktagon TV. Živý stream z Oktagonu 41 přes PPV vyjde na 13,99 eur. Výhodou je možnost sledování v HD kvalitě. Rovněž si můžete vybrat z více komentářů a přímo podpoříte organizaci Oktagon. Přímý přenos v českých sportovních televizích opět dostupný nebude.

Oktagon 41: Karlos Vémola - Al Matavao zdarma video na Youtube

Na Oktagonu 41 bude úvodní zápas označený jako free prelims opět dostupný zdarma na Youtube. V případě, že chcete sledovat fight Karlose Vémoly, musíte zvolit stream na Tipsport TV, nebo Oktagon TV.

Zde se můžete podívat na záznam z veřejného vážení před turnajem Oktagon 41:

1️⃣ Kde mohu sledovat Oktagon 41: Vémola - Matavao živě?

Livestream Oktagonu 41 z Liberce i se zápasem Karlose Vémoly můžete sledovat zcela zdarma. Podívejte se na návod ke sledování přímého přenosu zde v článku.

2️⃣ Bude možné turnaj Oktagon 41: Vémola vs Matavao sledovat na mobilu?

Ano, všechny livestreamy k Oktagonu poběží i na chytrých telefonech a tabletech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Baba Jaga se vrací do klece

Oktagon 41: Mikulášek vs. Viszlay kurzy, tip a livestream

Na turnaji Oktagon 41 v Liberci se po 4 měsících ukáže v MMA kleci i kontroverzní Baba Jaga Václav Mikulášek. Jeho soupeřem bude houževnatý...

Gustavo Lopez vs. Jonas Magard na tiskové konferenci

Oktagon 41: Magard vs. Lopez kurzy, fight card a livestream

Turnaj Oktagon 41 v Liberci nabídne ⚡ střet šampionů bantamové váhy i očekávaný návrat Karlose Vémoly. Kompletní informace a program...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ