Oktagon 17: Daniel Dittrich vs. Alexander Cverna kurzy

Daniel Dittrich má před sebou další zápas. Na Oktagonu 17 se utká s kontroverzním Alexanderem Cvernou. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Daniel Dittrich bude na Oktagonu 17 favoritem Foto: Instagram

Oktagon 17: Alexander Cverna vs. Daniel Dittrich kurzy a livestream

Aktualizováno: Alexander Cverna neprošel zdravotní prohlídkou a v zápase nenastoupí

Jedním z velmi očekávaných duelů na galavečeru Oktagon 17 bude souboj Alexandera Cverny a Daniela Dittricha. Tato bitva těžkých vah je rovněž zajímavá z hlediska sázek. Turnaj Oktagon 17 proběhne 17. října 2020 v brněnské Zoner BobyHall. Klikněte zde a sledujte Oktagon v přímém přenos s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Brněnský Oktagon 17 bude možné sledovat pouze v livestreamu. V televizi totiž přímý přenos neuvidíme. Dostupné bude hned 2 online přenosy. Oficiální stream přes Oktagon PPV vyjde v předprodeji na 10 eur. Live stream bude i na Tipsport TV, ke kterému ještě můžete získat bonus 150 Kč na sázení zdarma.

TIP Vítěz Daniel Dittrich v kurzu 1,35 sipka Vsadit a sledovat živě u Tipsportu

Dittrich zvítězí

Zápas mezi Alexanderem Cvernou s Danielem Dittrichem by měl podle předpokladů jednoznačně ovládnout Dittrich. Ten je totiž mnohem více technickým typem fightera. Cverna je oproti tomu spíše rváč, který se své soupeře snaží přetlačit v úvodním kole. Fyzička rovněž hovoří pro favorita, a pokud neuvidíme překvapení v prvním kole, měl by si Dittrich dokráčet pro vítězství. Výhra Cverny by byla podobným překvapením jako výhra jackpotu v online casinu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ