Oktagon 17: Daniel Dittrich vs. Alexander Cverna kurzy

Daniel Dittrich má před sebou další zápas. Na Oktagonu 17 se utká s kontroverzním Alexanderem Cvernou. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Daniel Dittrich bude na Oktagonu 17 favoritem Foto: Instagram

Oktagon 17: Alexander Cverna vs. Daniel Dittrich kurzy a livestream

Aktualizováno: Alexander Cverna neprošel zdravotní prohlídkou a v zápase nenastoupí

Jedním z velmi očekávaných duelů na galavečeru Oktagon 17 bude souboj Alexandera Cverny a Daniela Dittricha. Tato bitva těžkých vah je rovněž zajímavá z hlediska sázek. Turnaj Oktagon 17 proběhne 17. října 2020 v brněnské Zoner BobyHall. Klikněte zde a sledujte Oktagon v přímém přenos s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Brněnský Oktagon 17 bude možné sledovat pouze v livestreamu. V televizi totiž přímý přenos neuvidíme. Dostupné bude hned 2 online přenosy. Oficiální stream přes Oktagon PPV vyjde v předprodeji na 10 eur. Live stream bude i na Tipsport TV, ke kterému ještě můžete získat bonus 150 Kč na sázení zdarma.

TIP Vítěz Daniel Dittrich v kurzu 1,35 sipka Vsadit a sledovat živě u Tipsportu

Dittrich zvítězí

Zápas mezi Alexanderem Cvernou s Danielem Dittrichem by měl podle předpokladů jednoznačně ovládnout Dittrich. Ten je totiž mnohem více technickým typem fightera. Cverna je oproti tomu spíše rváč, který se své soupeře snaží přetlačit v úvodním kole. Fyzička rovněž hovoří pro favorita, a pokud neuvidíme překvapení v prvním kole, měl by si Dittrich dokráčet pro vítězství. Výhra Cverny by byla podobným překvapením jako výhra jackpotu v online casinu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.