Oktagon 17: Jakub Dyk vs. Tadeáš Růžička kurzy

Odveta mezi Jakubem Dykem a Tadeášem Růžičkou slibuje parádní přestřelku. Podívejte se na kurzy a návod ke sledování livestreamu.

Tadeáš Růžička zvítězil v Undergroundu a nyní bude bojovat na Oktagonu 17 Foto: Instagram

Oktagon 17: Jakub Dyk vs. Tadeáš Růžička kurzy a livestream

Na Oktagonu 17, který proběhne 17. října 2020 v Brně, uvidíme velmi zajímavé zápasy. Kromě titulového souboje a návratu Karlose Vémoly se v kleci utkají i Jakub Dyk a Tadeáš Růžička. Klikněte zde a sledujte turnaj Oktagon 17 živě a získejte zdarma bonus 150 Kč.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Odveta duelu Dyk - Růžička bude nejspíše podobně atraktivní jako jejich první střetnutí v Oktagonu Underground. Oba fighteři jsou totiž hlavně postojáři. Pro kickboxera Tadeáše Růžičku to navíc bude premiéra v MMA. V Undergroundu se Růžičkovi dařilo na Dyka neustále tlačit a nakonec zvítězit už ve druhém kole na TKO. Podobný průběh se dá očekávat i v odvetě. Proto na tiket patří vítězství favorita.

TIP Vítěz: Tadeáš Růžička v kurzu 1,25 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Tadeáš Růžička zvítězí

Přímý přenos duelu mezi Tadeášem Růžičkou a Jakubem Dykem bude možné sledovat prostřednictvím livestreamu na Tipsport TV. Sázková kancelář Tipsport totiž pravidelně vysílá online streamy z turnajů organizace Oktagon. K registraci u Tipsportu navíc získáte i 150 kč na sázení zdarma, které můžete využít i na zápasy Oktagonu 17.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ