Oktagon 17: Jakub Dyk vs. Tadeáš Růžička kurzy

Odveta mezi Jakubem Dykem a Tadeášem Růžičkou slibuje parádní přestřelku. Podívejte se na kurzy a návod ke sledování livestreamu.

Tadeáš Růžička zvítězil v Undergroundu a nyní bude bojovat na Oktagonu 17 Foto: Instagram

Oktagon 17: Jakub Dyk vs. Tadeáš Růžička kurzy a livestream

Na Oktagonu 17, který proběhne 17. října 2020 v Brně, uvidíme velmi zajímavé zápasy. Kromě titulového souboje a návratu Karlose Vémoly se v kleci utkají i Jakub Dyk a Tadeáš Růžička. Klikněte zde a sledujte turnaj Oktagon 17 živě a získejte zdarma bonus 150 Kč.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Odveta duelu Dyk - Růžička bude nejspíše podobně atraktivní jako jejich první střetnutí v Oktagonu Underground. Oba fighteři jsou totiž hlavně postojáři. Pro kickboxera Tadeáše Růžičku to navíc bude premiéra v MMA. V Undergroundu se Růžičkovi dařilo na Dyka neustále tlačit a nakonec zvítězit už ve druhém kole na TKO. Podobný průběh se dá očekávat i v odvetě. Proto na tiket patří vítězství favorita.

TIP Vítěz: Tadeáš Růžička v kurzu 1,25 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Tadeáš Růžička zvítězí

Přímý přenos duelu mezi Tadeášem Růžičkou a Jakubem Dykem bude možné sledovat prostřednictvím livestreamu na Tipsport TV. Sázková kancelář Tipsport totiž pravidelně vysílá online streamy z turnajů organizace Oktagon. K registraci u Tipsportu navíc získáte i 150 kč na sázení zdarma, které můžete využít i na zápasy Oktagonu 17.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.