Oktagon 17: Melvin Mané vs. Viktor Pavlíček kurzy

Oktagon 17 nabídne mnoho zajímavých zápasů. Podívejte se na informace a návod ke sledování duelu Mané vs. Pavlíček.

Melvin Mané se ukáže na Oktagonu 17 Foto: Instagram

Oktagon 17: Melvin Mané vs. Viktor Pavlíček kurzy a livestream

Aktualizováno: Melvin Mané neprošel zdravotní prohlídkou a tento zápas byl tak zrušen

Jedním z velmi zajímavých duelů na Oktagonu 17, který proběhne 17. října v Brně, bude bitva Melvina Maného a Viktora Pavlíčka. Melvin Mané se skvěle ukázal na Oktagonu Underground, kde se ale i zranil a následně nemohl pokračovat. Viktor Pavlíček je navíc rovněž kvalitním fighterem, takže uvidíme velmi atraktivní fight. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 17 s bonusem na sázení zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos z turnaje Oktagon 17 bude možné sledovat prostřednictvím livestreamu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme všechny zápasy brněnského galavečera. K registraci navíc získáte i 150 Kč na sázení zdarma, které můžete využít například k sázkám na nadcházející Oktagon.

Melvin Mané se proslavil výkonem v Oktagonu Underground, kde naprosto zničil legendárního Tomáše Hrona. Ze souboje si ovšem odnesl zlomený nos, který mu zabránil v dalším pokračování v pyramidě. Na Oktagonu 17 se tento vynikající postojář utká s rovněž kvalitním soupeřem. Viktor Pavlíček má totiž na svém kontě například výhry nad Alexem Cvernou nebo Danielem Dittrichem.

TIP: Vítěz Melvin mané v kurzu 1,60 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Mané zvítězí

V zápase je favoritem Melvin Mané, který by měl využít větší pohyblivosti a zároveň si trochu vypomoci takedowny, které Pavlíček nebude zvládat bránit. Na tiket proto patří výhra Melvina Maného ve velice pěkném kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ