Oktagon 17: Melvin Mané vs. Viktor Pavlíček kurzy

Oktagon 17 nabídne mnoho zajímavých zápasů. Podívejte se na informace a návod ke sledování duelu Mané vs. Pavlíček.

Melvin Mané se ukáže na Oktagonu 17 Foto: Instagram

Oktagon 17: Melvin Mané vs. Viktor Pavlíček kurzy a livestream

Aktualizováno: Melvin Mané neprošel zdravotní prohlídkou a tento zápas byl tak zrušen

Jedním z velmi zajímavých duelů na Oktagonu 17, který proběhne 17. října v Brně, bude bitva Melvina Maného a Viktora Pavlíčka. Melvin Mané se skvěle ukázal na Oktagonu Underground, kde se ale i zranil a následně nemohl pokračovat. Viktor Pavlíček je navíc rovněž kvalitním fighterem, takže uvidíme velmi atraktivní fight. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 17 s bonusem na sázení zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos z turnaje Oktagon 17 bude možné sledovat prostřednictvím livestreamu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme všechny zápasy brněnského galavečera. K registraci navíc získáte i 150 Kč na sázení zdarma, které můžete využít například k sázkám na nadcházející Oktagon.

Melvin Mané se proslavil výkonem v Oktagonu Underground, kde naprosto zničil legendárního Tomáše Hrona. Ze souboje si ovšem odnesl zlomený nos, který mu zabránil v dalším pokračování v pyramidě. Na Oktagonu 17 se tento vynikající postojář utká s rovněž kvalitním soupeřem. Viktor Pavlíček má totiž na svém kontě například výhry nad Alexem Cvernou nebo Danielem Dittrichem.

TIP: Vítěz Melvin mané v kurzu 1,60 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Mané zvítězí

V zápase je favoritem Melvin Mané, který by měl využít větší pohyblivosti a zároveň si trochu vypomoci takedowny, které Pavlíček nebude zvládat bránit. Na tiket proto patří výhra Melvina Maného ve velice pěkném kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.