Oktagon 18: Matěj Peňáz vs. Patrik Jevický kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Matěj Peňáz se na Oktagonu 18 utká s Patrikem Jevickým. Podívejte se na informace o zápase a návod ke sledování živého přenosu zdarma.

Peňáz bude bojovat na Oktagonu 18 Foto: Instagram / Matěj Peňáz

Oktagon 18: Matěj Peňáz vs. Patrik Jevický livestream a kurzy

Jedním z nejsledovanějších zápasů na turnaji Oktagon 18 bude souboj Matěje Peňáze a Patrika Jevického. Premiéra v MMA fightu prvního Čecha, který dokázal zvítězit v nejprestižnější kickboxerské organizaci Glory, Matěje "Money" Peňáze zkrátka budí velký zájem. Galavečer Oktagon 18 proběhne 21. listopadu v Brně. Klikněte zde a sledujte živě v livestreamu zápasy Oktagon 18 s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Livestream turnaje Oktagon 18 s hlavním duelem Wittner vs. Pukač bude možné jako obvykle sledovat prostřednictvím Tipsport TV. Tento přenos mají aktivní sázkaři zdarma a pro nováčky je připraven bonus na sázení v hodnotě 150 Kč. Po vsazení 30 Kč můžete sledovat celý online stream bezplatně. Alternativou jsou pak placené přenosy na O2 TV, nebo přes Oktagon PPV.

TIP Vítěz: Matěj Peňáz v kurzu 1,17 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Peňáz zvítězí nad Jevickým

Matěj "Money" Peňáz patří ve své váze k nejlepším kickboxerům světa. Podle pravidel MMA sice ještě nezápasil, ale Patrik Jevický vypadá jako ideální soupeř. Jevický je totiž především postojář se špatnou bilancí 2 výher a 11 porážek. Peňáz je skutečná světová špička v bojových sportech a proto sázíme na jeho výhru.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Tipsport

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ