Oktagon 19: Pirát Krištofič vs. Mateusz Strzelczyk

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Souboj Piráta Krištofiče s Mateuszem Strzelczykem proběhne na Oktagonu 19 už v sobotu 5. prosince. Podívejte se na informace a návod ke sledování livestreamu.

KURZY - LIVESTREAM CZ

Samuel Pirát Krištofič se utká se Strzelczykem Foto: Instagram/pirat_kristofic

Oktagon 19: Pirát Krištofič vs. Mateusz Strzelczyk informace a kurzy

Turnaj Oktagon 19 nabídne kromě očekávaného duelu Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem hned několik dalších velmi zajímavých zápasů. Jedním z nich bude i třaskavý souboj mezi Samuelem "Pirátem" Krištofičem a Mateuszem Strzelczykem. Galavečer Oktagon 19 proběhne 5. prosince 2020. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 19 s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Samuel Pirát Krištofič bude proti Mateuszovi Strzelczykovi poměrně velkým favoritem. Pirát má aktuálně na kontě 12 výher a pouze 3 porážky. Bilance polského zápasníka je o poznání horší. Strzelczyk má totiž 8 výher a 8 porážek. V posledním duelu ovšem  zničil Vlasta Čepa, se kterým Pirát prohrál v projektu Oktagon Underground.

TIP Vítěz Krištofič v kurzu 1,25 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Krištofič zvítězí

Právě z toho důvodu budí duel Pirát - Strzelczyk na Oktagonu 19 velkou pozornost. Polák totiž do fightu s Čepem nastupoval jako naprostý outsider, ale svého soupeře porazil zcela jednoznačně. Proti Krištofičovi bude mít ale Strzelczyk výrazně těžší úlohu. Krištofič má totiž na rozdíl od Čepa velmi kvalitní wrestling a zem. Polský bojovník navíc na submisi prohrál hned pětkrát z celkových osmi porážek. Na tiket proto patří výhra Piráta.

Oktagon 19 video a livestream Pirát vs. Strzelczyk s bonusem zdarma

Livestream zápasu Samuel Krištofič - Mateuzs Strzelczyk bude dostupný prostřednictvím Tipsport TV. Na webu Tipsportu bude možné sledovat kompletně všechny zápasy Oktagonu 19 s bonusem zdarma za registraci. V televizi přímý přenos dostupný nebude. Alternativou je pak jako obvykle placený oficiální online stream přes Oktagon PPV, který divákům poskytne lepší kvalitu obrazu. Tento stream vyjde v předprodeji na necelých 9,99 eur. V den turnaje je pak cena 12.99 eur.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.