Oktagon 19: Pirát Krištofič vs. Mateusz Strzelczyk

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Souboj Piráta Krištofiče s Mateuszem Strzelczykem proběhne na Oktagonu 19 už v sobotu 5. prosince. Podívejte se na informace a návod ke sledování livestreamu.

KURZY - LIVESTREAM CZ

Samuel Pirát Krištofič se utká se Strzelczykem Foto: Instagram/pirat_kristofic

Oktagon 19: Pirát Krištofič vs. Mateusz Strzelczyk informace a kurzy

Turnaj Oktagon 19 nabídne kromě očekávaného duelu Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem hned několik dalších velmi zajímavých zápasů. Jedním z nich bude i třaskavý souboj mezi Samuelem "Pirátem" Krištofičem a Mateuszem Strzelczykem. Galavečer Oktagon 19 proběhne 5. prosince 2020. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 19 s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Samuel Pirát Krištofič bude proti Mateuszovi Strzelczykovi poměrně velkým favoritem. Pirát má aktuálně na kontě 12 výher a pouze 3 porážky. Bilance polského zápasníka je o poznání horší. Strzelczyk má totiž 8 výher a 8 porážek. V posledním duelu ovšem  zničil Vlasta Čepa, se kterým Pirát prohrál v projektu Oktagon Underground.

TIP Vítěz Krištofič v kurzu 1,25 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Krištofič zvítězí

Právě z toho důvodu budí duel Pirát - Strzelczyk na Oktagonu 19 velkou pozornost. Polák totiž do fightu s Čepem nastupoval jako naprostý outsider, ale svého soupeře porazil zcela jednoznačně. Proti Krištofičovi bude mít ale Strzelczyk výrazně těžší úlohu. Krištofič má totiž na rozdíl od Čepa velmi kvalitní wrestling a zem. Polský bojovník navíc na submisi prohrál hned pětkrát z celkových osmi porážek. Na tiket proto patří výhra Piráta.

Oktagon 19 video a livestream Pirát vs. Strzelczyk s bonusem zdarma

Livestream zápasu Samuel Krištofič - Mateuzs Strzelczyk bude dostupný prostřednictvím Tipsport TV. Na webu Tipsportu bude možné sledovat kompletně všechny zápasy Oktagonu 19 s bonusem zdarma za registraci. V televizi přímý přenos dostupný nebude. Alternativou je pak jako obvykle placený oficiální online stream přes Oktagon PPV, který divákům poskytne lepší kvalitu obrazu. Tento stream vyjde v předprodeji na necelých 9,99 eur. V den turnaje je pak cena 12.99 eur.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ