Oktagon Underground 5: Leo Brichta - Matouš Kohout

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Finále české pyramidy do 80 kg mezi Leošem Brichtou a Matoušem Kohoutem bude nesmírně zajímavé. Podívejte se na informace a návod k livestreamu.

Leo Brichta bude bojovat ve finále s Matoušem Kohoutem Foto: Instagram

Oktagon Underground 5: Leo Brichta vs. Matouš Kohout kurzy a livestream

Hlavním zápasem na Oktagonu Underground 5 bude finálový souboj v české pyramidě do 80 kilogramů: Leo Brichta - Matouš Kohout. Underground #5 proběhne už tuto sobotu 13. června od 19:00 v Praze. Celý turnaj bude opět vysílán v přímém přenosu, který můžete sledovat u Tipsportu. Klikněte zde a živě sledujte Oktagon Underground zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon Underground 5 má na programu celkem 10 zápasů. Celkem uvidíme pět finálových duelů českých pyramid a pět superfightů. Celý pražský turnaj bude opět možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím Tipsport TV, kde uvidíme kompletní kartu. Na všechny zápasy jsou rovněž připraveny i live sázky.

TIP Vítěz Leo Brichta v kurzu 1,40 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Leo Brichta potvrdí roli favorita

Favoritem hlavního zápasu o titul v české pyramidě do 80 kilogramů je Leo Brichta. Brichta si totiž v obou svých zápasech počínal velice zkušeně a prokázal, že se na své soupeře dokáže připravit i takticky. Proti Kohoutovi bude mít obrovskou výhodu především v takedownech, které jsou v Undergroundu silně bodované. Kohout navíc už v minulosti ukázal, že obrana proti takedownům je jeho velkou slabinou.

Sledujte Oktagon Underground 5 zde a zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.