Oktagon Underground 5: Matěj Peňáz - Jakub Klauda

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Matěj Peňáz vs. Jakub Klauda! Tohle finále Undergroundu do 90 kg si nesmíte nechat ujít. Podívejte se na informace a návod ke sledování zdarma.

Matěj Peňáz pravidelně bojuje v Glory. V sobotu si v Undergroundu připíše další výhru Foto: Instagram

Oktagon Underground 5: Matěj Money Peňáz - Jakub Klauda

Matěj Peňáz je už od začátku pasován do role největšího favorita v pyramidě do 90 kilogramů. Podle předpokladů bez větších problémů postoupil až do finále, kde se utká s Jakubem Klaudou. Souboj proběhne na Oktagonu Underground 5, který se koná už tuto sobotu 13. června. Klikněte zde a sledujte zdarma celý turnaj Underground V.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Očekávaný souboj Matěje "Money" Peňáze s Jakubem Klaudou přijde na řadu jako 7. v pořadí z celkových deseti zápasů na Oktagonu Underground 5. Celý turnaj opět proběhne s upravenými pravidly a rovněž velmi omezeným počtem diváků. Jedinou možností je tak sledování přímého přenosu, který zdarma vysílá Tipsport TV.

TIP: Vítěz Matěj Peňáz v kurzu 1,35 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Peňáz zvítězí i proti Klaudovi

Matěj Peňáz, který nastupuje v nejprestižnější kickboxerské organizaci Glory, si v předchozích dvou zápasech vždy s přehledem poradil. V semifinále ovšem viditelně podcenil náhradníka Dvořáčka, který ho jednou šťastně trefil a poslal do počítání. Ve finále si už dá na podobnou nepozornost bezesporu větší pozor. Jakub Klauda je kvalitní soupeř, nicméně Peňáz je zkrátka o úroveň výše. Na tiket patří výhra Peňáze ve velice pěkném kurzu.

Sledujte bitvu Peňáz - Klauda živě zdarma zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ