Oktagon Underground 6: Lucia Szabová - Lucia Krajčovič

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Finále ženské pyramidy mezi Szabovou a Krajčovič bude nesmírně zajímavý zápas. Podívejte se na předzápasové informace a návod na livestream.

Lucia Szabová ladí formu na finále Foto: Instagram

Oktagon Undeground 6: Lucia Szabová - Lucia Krajčovič kurzy a livestream

Velkým tahákem slovenského Oktagonu underground 6, který se koná 20. června bude i finále slovenské části ženské pyramidy mezi Lucií "Silent Killer" Szabovou a Lucií "Pretty Beast" Krajčovič. Obě bojovnice si v úvodním kole připsaly jednoznačná vítězství. Klikněte zde a sledujte zdarma celý turnaj Oktagon Underground 6 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground 6 bude možné sledovat prostřednictvím Tipsport TV úplně zadarmo. Díky partnertství Oktagonu a sázkové kanceláře Tipsport uvidíme všechny souboje live a bez zpoždění. Další výhodou jsou i oblíbené live sázky, díky kterým je možné reagovat přímo na průběh konkrétních zápasů.

TIP Vítěz: Lucia Szabová v kurzu 1,27 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Lucia Szabová zvítězí

Hlavním předzápasem Undergroundu 6 je už zmiňovaná bitva Szabová - Krajčovič. Szabová byla už před zahájením celého projektu největší favoritkou slovenské pyramidy. Ve svém prvním duelu ukončila Marčišovou během několik vteřin na submisi. Silent Killer je navíc i mnohem tvrdší i techničtější v postoji, než její soupeřka Lucia Krajčovič. Sázka na výhru Szabové je tak nejlepší volbou.

Sledujte živě Oktagonu Underground 6

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ