Oktagon Underground 6: Samuel Pirát Krištofič vs. Vlasto Čepo

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Souboj Piráta Krištofiče s Vlastislavem Chepem by si neměl nechat ujít žádný fanoušek. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Krištofič se utká s Čepem Foto: Facebook

Underground 6: Samuel Pirát Krištofič - Vlastislav "El Chapo" Čepo kurzy a livestream

Hlavním zápasem na Oktagonu Underground 6 bude finálový souboj v pyramidě do 90 kilogramů mezi Samuelem Pirátem Krištofičem a Vlastislavem "El Chapo" Čepem. Pikantní na tomto fightu bude, že jsou oba borci kolgy v bratislavském Chaos Gymu. Klikněte zde a sledujte celý turnaj Oktagon Underground 6 živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý slovenský turnaj Oktagon Underground 6 proběhne jako obvykle s upravenými pravidly a s minimem povolených diváků. Jedinou možností je tak sledování online streamu, který bude opět k dispozici zcela zdarma prostřednictvím Tipsport TV. Na každý zápas budou u Tipsportu rovněž připraveny i oblíbené live sázky.

TIP Vítěz: Pirát Krištofič v kurzu 1,84 Vsadit a sledovat u Tipsportu

Krištofič zvítězí

Samuel Pirát Krištofič už v minulých zápasech ukázal, že dokáže zvolit bezchybnou taktiku. Postojáře Benka například úplně vymazal neustálými takedowny, na které slovenský kickboxer absolutně nedokázal reagovat. Podobný průběh se očekává i s Čepem, který se sice bude snažit Piráta zatáhnout do přestřelky, nicméně Krištofič je zkušený fighter a v zápase se nezblázní. Na tiket patří výhra Krištofiče.

Oktagon Underground je možné sledovat zcela zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ