Sledujte livestream RFA 10 živě Sivák vs. Tokhtarov online

Mistr světa Václav Sivák dnes nastoupí do titulového zápasu na turnaji RFA 10 v Havířově. Jak sledovat jeho zápas s Ruslanem Tokhtarovem živě? Poradíme vám v článku.

Sivák jde bránit svůj titul RFA Foto: RFA

Kdy sledovat Sivák vs. Tokhtarov o titul: RFA 10 online live stream (datum, čas)

Elitní Václav Sivák i přes komplikace soupeře nakonec dnes okolo 22:30 nastoupí do své první titulové obhajoby. Na turnaji RFA 10 ho čeká Ruslan Tokhtarov, který nesplnil předem daný váhový limit a nemůže získat šampionský pás. Udělí mu Sivák lekci a připíše si další výhru? Vsaďte si s bonusem za jednoduchou online registraci ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ještě pár hodin před soubojem Sivák vs. Tokhtarov nebylo jisté, že k hlavnímu taháku turnaje v Havířově vůbec dojde. Dagestánec trénující ve Vídni měl totiž obrovské problémy na váze, když nesplnil limit o 2 kila. Sivák po dohodě s trenéry a vedením RFA nabídl soupeři sobotní převážení, kde musel splnil předem daný limit, aby zápas mohl proběhnout.

Turnaj RFA 10 Sivák kde sledovat zdarma free – cena PPV Real Sport TV, Tipsport TV

Vsadit si na Vaška Sivák můžete u Tipsportu ZDE. Oproti minulosti ovšem přímý přenos na Tipsport TV k dispozici nebude. Jedinou cestou, jak se na celý turnaj RFA 10 podívat živě je nákup PPV na realsport.tv.

Počítejte s cenou pay-per-view okolo 10 EUR, přičemž je tento galavečer součástí výhodnějšího balíčku. Zápasy můžete sledovat, kdekoliv s přístupem na internet, ať už na mobilu, tabletu, nebo PC.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣ Kdy a s kým má dnes Sivák zápas o titul?

Šampion Václav Sivák se dnes v sobotu 13. května okolo 22:30 utká ve své první obhajobě titulu RFA s Ruslanem Tokhtarovem. Návod, jak sledovat zápas živě, najdete v tomto článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zápas Vaška Siváka se komplikuje

Sivákův soupeř nenavážil. Jak to bude s titulovou bitvou?

RFA zveřejnila výsledky vážení před sobotním turnajem a titulová bitva se rázem ocitla v ohrožení, Sivákův soupeř nenavážil. Přijme Sivák...

Václav Sivák je světovou hvězdou postoje

Vašek Sivák přibližuje, jak je to s jeho přesunem do MMA

Hvězdný Václav Sivák už v sobotu poprvé v letošním roce vběhne do ringu. Při té příležitosti se rozpovídal o aktuální přípravě i...

Václav Sivák je historicky prvním šampionem RFA

Real Fight Arena (RFA) - informace, turnaje a zápasníci

Real Fight Arena je novou MMA organizací✨, která vstoupila na česko-slovenskou scénu bojových sportů⚡. Všechny podrobnosti se dočtete v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ