Sledujte Oktagon Underground online živě - live streamy zdarma

Všechny zápasy Oktagonu Underground je možné sledovat živě. Podívejte se na návod k livestreamu zdarma, který naleznete v tomto článku.

Oktagon Underground uvidíme každý týden živě a zdarma Foto: Instagram

Oktagon Underground livestream / Oktagon Underground sledovat živě a zdarma

Turnaje Oktagon Underground bude možné sledovat pouze prostřednictvím přímého přenosu. Všechny zápasy totiž proběhnou bez diváků. Na každém turnaji uvidíme několik zápasů z různých váhových kategoriích, ve kterých zápasníci bojují vyřazovacím systémem o celkové vítězství. Turnaj Underground #6 proběhne 20.6. od 19:00.  Klikněte zde a sledujte zcela zdarma všechny zápasy Oktagonu Underground živě a bez zpoždění.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Živý přenos všech zápasů na turnajích Oktagon Underground bude dostupný pouze na internetu. Nejlepší možností je sledování soubojů online prostřednictvím Tipsport TV. Díky partnerství této sázkové kanceláře a organizace Oktagon si můžeme všechny fighty vychutnat v livestreamu, který je zcela zdarma. U Tipsportu si navíc můžete vsadit na jednotlivé zápasy i na celkové vítěze jednotlivých váhových pyramid.

Oktagon Underground záznamy na O2 Sport TV / Přenosy v televizi

Záznamy zápasů Oktagonu Underground je možné vidět o den později na sportovní televizi O2 Sport TV. Tato televize je ovšem placená. Je navíc pravděpodobné, že záznamy fightů nalezneme i na volně dostupných video platformách.

Sledujte Oktagon Underground živě na Tipsport TV

Oktagon Underground PPV a cena oficiálního online streamu ve Full HD

Další alterantivou je zakoupení přímého přístupu na oficiální livestream Oktagonu Underground. Cena Oktagon Underground PPV na jeden turnaj je 9,99 eur. Je ovšem možné zakoupit si zvýhodněný balíček, který obsáhne všechny turnaje za celkovou cenu 49,99 eur. Tento placený přenos bude v kvalitě Full HD.

V případě, že chcete všechny atraktivní duely sledovat zdarma, stačí se pouze bezplatně zaregistrovat na Tipsportu přes tento odkaz. Následně obdržíte i 150 Kč za registraci. Tuto částku můžete použít na sázky k zápasům Oktagonu Underground, které budete na Tipsportu sledovat zcela zadarmo.

Sledujte živě a zdarma Oktagon Underground zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.