Underground Superfight: David Kozma - Milan Kratochvíla

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

David Kozma se na finálovém večeru Undergroundu (4.7.) utká v superfightu s Milanem Kratochvílou. Podívejte se na tip zdarma a návod na sledování.

David Kozma se utká s Milanem Kratochvílou Foto: Instagram

Oktagon Underground Superfight: David Kozma - Milan Kratochvíla kurzy a livestream

Kromě finálových duelů uvidíme na finálovém večeru Oktagon Underground i takzvané superfighty. Jedním z nich bude souboj úřadujícího šampiona Oktagonu Davida Kozmy s Milanem Kratochvílou, který v semifinále Undergroundu prohrál s Leošem Brichtou. Klikněte zde a sledujte celý turnaj Underground Superfinále zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně celý turnaj Oktagon Underground Superfinále, který proběhne 4. července v Brně, bude možné vidět opět zdarma na Tipsport TV. Všechny zápasy budou opět streamované a na všechny souboje bude možné sázet pre-match i live sázky.

TIP Vítěz: David Kozma v kurzu 1,15 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Kozma zvítězí

David Kozma sice ve svém posledním zápase prohrál v Rusku s Mukhamedshinovem na submisi, ale na superfinálovém večeru v Brně se utká s opoznání méně zkušeným soupeřem. Kratochvíla je zdatný postojář, ale Kozma si bude v zápase pomáhat silně bodovanými takedowny. Na tiket proto patří výhra favorita.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ