Underground Superfight: David Kozma - Milan Kratochvíla

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

David Kozma se na finálovém večeru Undergroundu (4.7.) utká v superfightu s Milanem Kratochvílou. Podívejte se na tip zdarma a návod na sledování.

David Kozma se utká s Milanem Kratochvílou Foto: Instagram

Oktagon Underground Superfight: David Kozma - Milan Kratochvíla kurzy a livestream

Kromě finálových duelů uvidíme na finálovém večeru Oktagon Underground i takzvané superfighty. Jedním z nich bude souboj úřadujícího šampiona Oktagonu Davida Kozmy s Milanem Kratochvílou, který v semifinále Undergroundu prohrál s Leošem Brichtou. Klikněte zde a sledujte celý turnaj Underground Superfinále zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně celý turnaj Oktagon Underground Superfinále, který proběhne 4. července v Brně, bude možné vidět opět zdarma na Tipsport TV. Všechny zápasy budou opět streamované a na všechny souboje bude možné sázet pre-match i live sázky.

TIP Vítěz: David Kozma v kurzu 1,15 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Kozma zvítězí

David Kozma sice ve svém posledním zápase prohrál v Rusku s Mukhamedshinovem na submisi, ale na superfinálovém večeru v Brně se utká s opoznání méně zkušeným soupeřem. Kratochvíla je zdatný postojář, ale Kozma si bude v zápase pomáhat silně bodovanými takedowny. Na tiket proto patří výhra favorita.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.