MMA

AirBike výzva: Attila Végh vs. Karlos Vémola livestream

Hrajte zodpovědně! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - informace zde.

Komentáře

Ahoj

Terminátor vyhraje !

píše se někde jestli se to jede na celý kalorie, nebo např. na desetiny?
Ptám se kvůli sázce, kdyby to bylo na celý, tak remíza by stála za hřích :)
Děkuji za odpověď

Ahoj, ptal jsem se přimo ve Fortuně a zaokrouhlovat se nebude

Je jasný že fortuna jako sázkovka nebude zaokrouhlovat. Navíc jestli ti to řekla nějaká slipka za přepážkou, tak ta vůbec neví. Spíš je otázka, jestli na tom airbiku to budou mít na desetiný nebo ne, ale co vím, tak většinou tam jsou u kalorií jen celý čísla, pokud nemaj nějaký hi-tech..

Fortuna mi to odepsala jako oficiální odpověd na dotaz pro sázkový oddělení. Navíc ten AirBike na kterym se bude závodit vyjde skoro na 35k, takže očekávám, že bude sakra podrobnej :D

Vyhra na 100% Vemola ...ten zapas sa už odohral a toto bude lel zaznam :) naštasie som si aj stavil :) 1kolo Karlos 30kalorii 2.kolo 20kalorii...viem to na 100%ak to niekto čita ešte a vie kde sa da ešte vsadiť nech tak spravi:)

a uz to nikde nejde vsadit teda?

Ahoj ATTILA VÉGHT vihraje

Přidej komentářDiskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a provozovatel tohoto portálu za ně nenese zodpovědnost