AirBike výzva: Attila Végh vs. Karlos Vémola livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Attila Végh se znovu utká s Karlosem Vémolou. Souboj bude možné sledovat živě a zároveň se můžete účastnit soutěže o cenu v hodnotě více než 34 tisíc zdarma.

Výzva na Airbike: Vémola vs. Végh - kdo zvítězí? Foto: Facebook

Hodnocení AirBike výzvy: 8,9/10

  • Datum konání: 30. dubna 2020
  • Nabídka sázek: Na souboj Végha s Vémomlou můžete sázet u českých sázkovek

AirBike výzva století: Attila Végh vs. Karlos Vémola livestream a živě v TV

Karlos Vémola znovu poměří síly s Attilou Véghem. Nebude se ovšem jednat o zápas v MMA, který v minulém roce ovládl Végh. Oba borci budou totiž v soutěžit na airbike, konkrétně bude záležet na tom, kolik kalorií dokáží oba spálit během pěti minut. Souboj proběhne živě už 30. dubna od 19:30 a bude vysílán v TV i prostřednictvím livestreamu. Klikněte zde a sledujte živě souboje MMA fighterů.

Sleduj video zde

Fanoušci navíc mohou tipovat vítěze a vylosovaný úspěšný tipér se bude moct těšit na svůj vlastní airbike v hodnotě téměř 35 tisíc korun. Výzvu století mezi Attilou "Pumukli" Véghem a Karlosem "Terminátorem" Vémolou bude možné sledovat v přímém přenosu na obrazovskách sportovní televize O2 Sport TV a rovněž taky prostřednictvím livestreamů na Facebooku.

Attila "Pumukli" Végh
Karlos "Terminátor" Vémola
33 výher / 9 porážek
27 výher / 6 porážek

Attila Végh - Karlos Vémola Výzva na AirBike (30.4.): Kdo spálí více kalorií?

Cílem soutěže s názvem AirBike Výzva století je spálit co nejvíce kalorií prostřednictvím jízdy na airbike, což je stroj podobný rotopedu. Od rotopedu se ovšem liší ventilátorem místo zátěžového kola. Oba bojovníci budou mít 5 minut na svůj výkon a máme se na co těšit. Ani jeden z nich totiž nebude chtít prohrát. Jejich rivalita po zápase století na Oktagonu 15 v pražské O2 Aréně se totiž prohloubila.

TIP: Vítěz Vémola v kurzu 1,89 sipka Vsadit u Fortuny

Vémola zvítězí

Karlos Vémola tento souboj bere velice prestižně. Vidí v něm totiž jakousi možnost odvety. Attila Végh už od začátku k této výzvě přistupuje s úsměvem a motivace uspět tak bude jednoznačně na straně českého Terminátora.

Výzva století na AirBike Vémola - Végh: Jak soutěžit a co je možné vyhrát?

Kromě fandění svému favoritovi se mohou diváci i zúčastnit soutěže o airbike svého oblíbeného bojovníka. Na Facebookových stránkách inSportLine stačí olajkovat příspěvek a v případě, že správně uhodnete vítěze airbikeové výzvy, postupujete do slosování o tento AirBike Beast v hodnotě 34 490 Kč.

  • Hlas pro Attilu - ❤️
  • Hlas pro Karlose - 😮

Na Facebooku je k dispozici kromě hlavní soutěže i další tipovačka. Do komentáře stačí umístit svůj tip na celkový počet spálených kalorií Karlose Vémoly i Attily Végha dohromady. První správný odhad získá 5000 Kč (185EUR) na nákup u inSportLine.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.