Cage Warriors 115: Cartwright vs. Fanny kurzy a fight card

Cage Warriors dnes (25.9.) pokračuje dalším turnajem s číslem 115. Podívejte se na informace a vypsané kurzy. Galavečer startuje přibližně ve 21:00.

Jack Cartwright bude bojovat na Cage Warriors 115 Foto: Instagram

Cage Warriors 115: Cartwright vs. Fanny kurzy a livestream

Už dnes 25. září 2020 startuje další galavečer Cage Warriors. Turnaj s číslovkou 115 se opět koná v Manchesteru a je součástí zářiové triologie, která probíhá od čtvrtka do soboty. Na všechny tři turnaje vypsala kurzy sázková kancelář Sazkabet. Na CW 115 bude hlavní zápasem titulový souboj mezi Jackem Cartwrightem a Gerardem Fannyem. Klikněte zde a zaregistrujte se u Sazkabet, protože

  1. Obdržíte vstupní bonus 500 Kč za registraci
  2. Můžete sázet ve skvělých kurzech na všechny tři turnaje Cage Warriors
  3. Budete se účastnit výhodných promoakcí

Aktuální kurzy na MMA naleznete na Sazkabetu

Bitva Jack Cartwright vs. Gerard Fanny slibuje velmi zajímavou podívanou. Cartwight je totiž neporaženým zápasníkem (podobně jako např. Israel Adesanya). V kariéře si připsal 8 výher mezi profesionály a 3 výhry mezi amatéry. Gerardo Fanny je rovněž kvalitním fighterem s rekordem 9-1. Proti Cartwrightovi bude mít ovšem velké problémy na zemi, kde favorit duelu ukončil hned pět svých dosavadních soupeřů. Proto sázíme na domácího Jacka Cartwrighta.

TIP: Vítěz Jack Cartwright v kurzu 1,24 sipka Vsadit u Sazkabet s bonusem

Cartwright zvítězí

Přímý přenos bude dostupný opět přes oficiální livestream UFC Fight Pass. Přístup vyjde na necelých 10 eur. Alternativou jsou jako obvykle i volně dostupné online streamy. V českých sportovních televizích tento turnaj bohužel neuvidíme.

Cage Warriors 115: Cartwright vs. Fanny fight card

Turnaj Cage Warriors 115 nabídne následující zápasy:

CAGE WARRIORS 115 FIGHT CARD
Jack Cartwright vs. Gerardo Fanny
James Webb vs. Craig White
Jack Grant vs. Yassine Belhadj
Weslley Maia vs. Adam Wilson
Ian Garry vs. George McManus

Klikni zde a stáhni si aplikaci od Sazkabet

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.