Cage Warriors 117: The Trilogy Strikes Back 1

Cage Warriors 117 nabídne velmi zajímavé zápasy, na které je možné i sázet. Podívejte se na informace a kompletní fight card.

Cage Warriors pořádá další turnaj Foto: Huw Fairclough/Shutterstock.com

Cage Warriors 117: The Trilogy Strikes Back 1 informace, kurzy a livestream

Další turnaj Cage Warriors proběhne už dnes ve čtvrtek 10. prosince. Anglická organizace v následujících dnech opět pořádá triologii galavečerů. Takže kromě čtvrtka uvidíme turnaje CW i v pátek a v sobotu. Tahákem Cage Warriors 117 je titulová bitva ve flyweight mezi Lukem Shanksem a Jakem Hadleym. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Favoritem zápasu o šampionský opasek organizace Cage Warriors je vyzyvatel Jake Hadley. Jake "White Kong" Hadley má na kontě 6 výher a žádnou porážku. Proti Shanksovi by měl využít lepší pohyblivost a dynamiku. Výhodou je navíc i výšková převaha Hadleyho. Dnes se bude držitel titulu měnit. Na tiket patří výhra Jakea Hadleyho.

TIP Vítěz Jake Hadley v kurzu 1,55 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Hadley zvítězí

Livestream Cage Warriors 117 bude možné sledovat prostřednictvím UFC Fight Pass. Tento livestream vyjde na necelých 10 eur. Jako obvykle jsou samozřejmě alternativou i livestreamy zdarma, které naleznete volně na internetu. Přímý přenos v českých televizích nebude.

Cage Warriors 117: The Trilogy Strikes Back 1 fight card a program

Na turnaji Cage Warriors 117 uvidíme celkem 7 zápasů.

Cage Warriors 117: The Trilogy Strikes Back 1 fight card
Luke Shanks vs. Jake Hadley
Sam Creasey vs. Adam Amarasinghe
Weslley Maia vs. Michele Martignoni
Steve McIntosh vs. Mehdi Ben Lakhdhar
Aidan Stephen vs. Emrah Sonmez
Anthony O'Connor vs. Michal Figlak
Adam Cullen vs. Oscar Ownsworth

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.