Clash of the Stars 5: Matouš Kaluba vs Ladislav Gal kurzy, livestream a tip

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pátý turnaj Clash of the Stars slibuje spoustu zábavy. Představí se i stálice organizace Matouš Kaluba, proti kterému nastoupí Ladislav Gal. Kdo má větší šance? Podívejte se na aktuální kurzy, na náš tip a zjistěte, kde zápas sledovat online.

Kaluba a Gal se utkají v kleci Foto: Facebook/Clash of the Stars

Clash of the Stars 5: Kaluba vs. Gal (MMA zápas) - datum, místo a další info

Matouš Kaluba je pro fanoušky Clash of the Stars známou tváří, tentokrát se v kleci tento temperamentní amatérský zápasník utká se svérázným TikTokerem Ladislavem Galem. Zúročí ostřílený Kaluba, pro kterého už půjde o třetí účast v řadě, své zkušenosti z předchozích zápasů, nebo ho Kukis porazí?

Vsaďte si na Clash of the Stars 5 s bonusem za registraci

Matouš Kaluba patří mezi ty zápasníky, kteří nejdou pro nadávku daleko, a kdykoli v jeho případě dojde na staredown, pokaždé nabídne divákům zábavnou podívanou. Nejspíš i právě díky jeho horké hlavě ho v Clash of the Stars vídáme už v podstatě pravidelně.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Proti němu bude debutovat TikToker Ladislav Gal, který už během tiskových konferencí ke Clash of the Stars 5 a B4THECLASH ukázal, že se také jen tak nedá a už v sobotu 10. června budeme v O2 Universum svědky toho, který z nich se bude moci chlubit vítězstvím.

Matouš Kaluba vs. Ladislav Gal: věk, výška, bilance, kurzy, analýza a tip

Matouš Kaluba v organizaci Clash of the Stars stihl zakusit jak vítězství, tak porážku. V říjnu minulého roku debutoval v turnaji Clash of the Stars: Room 3 Circle of Madness, kde nastoupil proti další známé tváři Max Greenovi, kterého porazil pomocí technického KO.

V dalším turnaji se stal Kaluba součástí souboje ve třech, takzvaného deathmatche, kde se znovu utkal s Max Greenem, k němu však přibyl ještě Kluk s kamením, který nakonec oba rivaly porazil, a tak Kaluba tentokrát prožíval prohru spolu s Max Greenem.

Teď Matouše uvidíme v tradičním zápasu jeden na jednoho s nováčkem organizace Ladislavem Galem, svérázným TikTokerem, který je odhodlaný vyhrát. Pánové mezi sebou mají nejeden nevyřešený spor, a to je pro ně silnou motivací: „Mně se moc nelíbilo, jak se chová k ženám... tak se jdu za ženy pomstít,“ pronesl například Ladislav „Kukis“ Gal na Kalubovo konto. „... Já se s tebou mazlit nebudu,“ vzkázal Kalubovi.

📌BILANCE a KURZ NA VÍTĚZE (FORTUNA)
Matouš Kaluba Ladislav Gal
1-1-0 (v-p-r) -
6.23 1.10

kurzy aktuální k 8. 6. 2023 (13:00)

Podle záběrů z Kdo s koho je zřejmé, že Kukis na Kalubu pilně trénuje a nenechává nic náhodě. Matouš Kaluba v něm však velkou hrozbu nevidí: „Kukísek je větší výzva (oproti Max Greenovi) akorát v tom, že váží o tři sta kilo víc.“

Podívejte se na divoký staredown Matouše Kaluby a Ladislava Gala:

aktuální k 8. 6. 2023 (12:00)

Matouš Kaluba má už na rozdíl od Ladislava Gala v Clash of the Stars leccos za sebou a měl by platit za toho zkušenějšího, přesto však sázkové kanceláře favorizují nováčka organizace Ladislava Gala. Kromě sázky na vítěze si můžete vsadit i na další okolnosti zápasu, například v kterém kolem souboj skončí nebo jakým způsobem.

TIP: Zápas bude trvat déle jak 1.5 kola v kurzu 2.31 ▷ Vsadit u Fortuny zde

Gal vs. Kaluba kurzy u Fortuny

Vzhledem k nevelkým zkušenostem obou zápasníků na poli MMA se zdá nepravděpodobné, že by zápas skončil KO, Matouš Kaluba už má ale na kontě jedno ukončení pomocí TKO. Vzhledem k tomu, že jde o Kalubův třetí zápas a Gal na druhé straně intenzivně trénuje, dá se předpokládat, že se budou v kleci chvilku oťukávat, než dojde (pokud vůbec) k předčasnému ukončení.

Jak a kde sledovat živě online přímý přenos (livestream) Kaluba vs. Gal a dalších zápasů Clash of the Stars 5?

Vstupenky na pátý turnaj Clash of the Stars se vyprodaly bleskovou rychlostí a těm, kdo si nestihli lístky koupit včas, už nezbývá nic jiného než sledovat turnaj pomocí PPV, které lze zakoupit na oficiálních stránkách organizace (clashofthestars.tv). Tam můžete zpětně zhlédnout i předchozí turnaje.

Spoustu zajímavých doplňujících videí najdete také na oficiálním youtubovém kanále organizace, kde jsou ke zhlédnutí kromě tiskových konferencí i mnohdy vyhrocené předzápasové rozhovory se zápasníky.

Podívejte se předzápasovou konfrontaci zápasníků v následujícím videu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Zápas mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem je na ostří nože

Clash of the Stars 5: Karlos Benda vs. Diego Kotlár kurzy, tip a livestream

Na turnaji Clash of the Stars: The champ is here dojde na mimořádně vyhrocený souboj ⚡ mezi Karlosem Bendou a Diegem Kotlárem. Vše se...

Tadeáše Veselého čeká zápas s Mawarem

„Dostane bití od amatéra,“ tvrdí vysmátý provokatér Veselý

V sobotu nás čeká již pátý turnaj bojové organizace Clash of the Stars a startovka opět nabízí mnoho nevídaných duelů, například souboj...

Turnaje Clash of the Stars to je především obrovská show

Organizace Clash of the Stars - aktuální info a program turnajů

Clash of the Stars stále více nabírá na popularitě ✔️. Veškeré informace i pikantní zajímavosti ze zákulisí organizace ⚡ se dočtete v tomto...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ