FABRIQ MMA 1: Boráros vs. Oganesyan datum, kurzy a tip

Gábor Boráros se po dlouhé pauze vrací do klece. Na turnaji nově vznikající organizace Fabriq MMA ho prověří řecký bojovník Robert Oganesyan. Sázkový tip a návod na sledování livestreamu najdete v tomto článku.

sipka AKTUALIZOVÁNO: Gábor Boráros uškrtil soupeře v prvním kole technikou Rear Naked Choke.

Gábor Boráros se po dlouhé pauze vrací do klece Foto: OKTAGON MMA

Fabriq MMA 1: Gábor Boráros vs. Robert Oganesyan info, tip, kurzy

Gábor Boráros se už v tuto sobotu pokusí restartovat svoji MMA kariéru. Na prvním galavečeru organizace Fabriq MMA, za kterou stojí Attila Végh a Rytmus, se slovenská hvězda bojových sportů okolo 21:30 utká s Robertem Oganesyanem. Dočká se potřebného vítězství? Vsaďte si na comeback Gábora s bonusem za registraci ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Gábor Boráros si prošel velmi složitým obdobím kariéry MMA bojovníka. Po třech porážkách v řadě přišla dlouhá zápasová pauza zapříčiněná vleklými problémy s kolenem a do toho se přidaly trable v soukromém životě. Budoucnost první opravdové hvězdy organizace Oktagon byla v posledních měsících značně nejistá. Teď se však zdá, že by fighter s přezdívkou Beast, či Punisher, mohl přeci jen do zápasového kolotoče vrátit.

Na prvním turnaji Fabriq MMA v Trnavě bude patřit k největším tahákům zajímavě složené karty. Podle video upoutávek a posledních rozhovorů se zdá, že je Boráros zase zdravě nabuzen. Urovnal neshody s partnerkou Monikou Jákliovou, dal čas na regeneraci zoperovanému kolenu, a hlavně dostal zase chuť tvrdě i pravidelně trénovat v OFA pod vedením Ytose Ibragimova.

BILANCE
Gábor Boráros (18-10-1) Vladimír Lengál (8-10-1NC)

Robert Oganesyan na rozdíl od Gábora Borárose pravidelně zápasí a v poslední době střídá výhry a porážky. I přes záporné skóre rozhodně se dá čekat, že se bude chtít proti velké hvězdě vytáhnout a předvede houževnatý výkon. Podle informací instagramového účtu Fabriq MMA dokonce Oganesyan momentálně trénuje v UFD Gymu v Dusseldorfu, kde se připravují taková esa Zawada, Moeil, nebo Roberto Soldič.

Gábor Boráros jde do tohoto zápasu v roli kurzového favorita. I když ho vzhledem k zápasové pauze nečeká rozhodně nic jednoduchého, s řeckým soupeřem by si měl poradit a zvítězit. V opačném případě je jeho další MMA kariéra vážně ohrožena.

TIP: Boráros vyhraje, v kurzu 1,58 sipka Vsadit u Fortuny ZDE

Gábor Boráros je v zápase kurzovým favoritem

Kde sledovat Boráros vs. Oganesyan dnes živě? Live stream

Všechny zápasy turnaje Fabriq MMA 1 živě nabízí platforma oktagon.tv. Cena PPV je 9,99 EUR. Pro fanoušky na Slovensku se nabízí možnost sledovat přímý přenos na Fortuna TV. Více o této možnosti se dočtete zde.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Front kick Michaela Chandlera

Sázení na MMA - strategie, druhy sázek a nejlepší tikety

Smíšené bojové umění je velkým lákadlem také pro sázkaře ✏️. V tomto sportu existuje celá řada důležitých indicií☝. Čemu tedy věnovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ