Fortuna Fighters 5 (Brazílie) kurzy, fight card a livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V Brazílii se dnes (18. dubna) koná MMA turnaj Fortuna Fighters 5. Na zápasy je možné sázet a k dispozici bude i livestream.

Rafael Pereira bude bojovat v titulovém zápase Foto: Facebook

Fortuna Fighters 5 MMA (Brazílie) kurzy a livestream

V Brazílii dnes 18. dubna proběhne MMA turnaj s názvem Fortuna Fighters 5. Konkrétně se bude bojovat ve Fortuna de Minas. Celý galavečer bude obsahovat čtyři zápasy a proběhne bez diváků. Je to samozřejmě z důvodu aktuální pandemie koronaviru. Součástí akce bude i jeden titulový zápas. Klikněte zde, vsaďte si na MMA s bonusem a sledujte zápasy zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápasy na turnaji Fortuna Fighters 5 bude možné sledovat pouze prostřednictvím livestreamů. Účast diváků není z důvodu pandemie koronaviru možná. Online streamy budou dostupné zdarma na internetu. Kvůli posunu času uvidí čeští fanoušci začátek Fortuna Fighters 5 přibližně ve 22:00. Turnaj FF 5 bohužel nebude vysílat žádná česká sportovní televize.

TIP Vítěz Rafael Pereira v kurzu 1,60 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Rafael Pereira zvítězí

Titulový zápas mezi Rafaelem "Mini Man" Pereirou a Elderem Freitasem slibuje zajímavou podívanou. Pereira je zkušeným zápasníkem a za sebou má už 9 profesionálních zápasů. Freitas naopak mezi profesionály ještě souboj neabsolvoval, což bude rozhodujícím fakotrem. Na tiket patří výhra Pereiry ve velice dobrém kurzu.

Fortuna Fighters 5 (Brazílie) fight card, program a výsledky

Fight Card MMA turnaje Fortuna Fighters 5, který se koná v brazilském Fortuna de Minas, nabídne čtyři zápasy. Titulový souboj obstará Rafael Pereira s Elderem Freitasem ve flyweight.

FORTUNA FIGHTERS (FORTUNA DE MINAS) FIGHT CARD
Rafael Pereira vs. Elder Freitas
Fabiano Moreira vs. Ronaldo Saminez
Fabio Cardoso vs. Tulio Marcos
Vitor Costa vs. Samuel Decolo

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.