Fortuna: Stane se duel Procházka vs. Reyes zápasem večera?

Jiří Procházka se utká s Dominickem Reyesem už 1. května. Fortuna vypsala kurzy na speciální příležitosti k tomuto duelu. Bude očekávaná bitva nakonec ohodnocena jako zápas večera?

Jiří Procházka bude prvním Čechem v hlavním zápase turnaje UFC Foto: ČTK, Krumphanzl Michal

Fortuna: Bude bitva Procházka vs. Reyes zápasem večera?

Bitva Jiřího Procházky s Dominickem Reyesem už se blíží. Galavečer UFC Fight Night: Procházka vs. Reyes proběhne 1. května v Las Vegas. Sázková kancelář Fortuna nyní vypsala speciální sázky právě na tuto příležitost.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Na Fortuně je možné si vsadit zajímavou sázku v kurzu 2,50 na příležitost, že bitva Procházka vs. Reyes bude označena za zápas večera. Oba bojovníci mají velmi atraktivní styl boje a vše nasvědčuje tomu, že uvidíme skutečně parádní podívanou.

TIP Procházka - Reyes: zápas večera v kurzu 2,50  sipka Vsadit a sledovat u Fortuny

Zápas večera Procházka

Jiří Procházka hned ve své premiéře v organizaci UFC proti Volkanu Oezdemirovi dosáhl na prestižní ocenění výkon večera. Dominick Reyes má zatím na kontě dva tyto bonusy v hodnotě 50 tisíc dolarů. Pokud bitva těchto fighterů naplní očekávání, je velmi pravděpodobné, že bude ohodnocena i zápasem večera, což je ocenění pro nejlepší souboj na turnaji.

sipka Kompletní výpis speciálních sázek na duel Procházka - Reyes naleznete zde

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

Jiří Procházka a jeho nový bojový sestřih. Zdroj - Jiří Procházka, Radek Úlehla

UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka informace a fight card

Jiří Procházka ⭐ bude 1. května bojovat v hlavním zápase UFC s Dominickem Reyesem. 👊Podívejte se na informace, kurzy a návod ke sledování.

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ