I AM FIGHTER 3: fight card, kurzy a vstupenky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Chance

Bonus 200 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Galavečer I AM FIGHTER 3 opět nabídne parádní podívanou. Sledujte informace v článku o potvrzených zápasech a ceně vstupenek.

INFORMACE - KURZY - LIVE STREAM - FIGHT CARD

I AM FIGHTER 3 v Praze Foto: Instagram

Hodnocení I AM FIGHTER 3 - Praha: 9,7/10

  • Datum konání: 12. června 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

I AM FIGHTER 3 informace a zápasníci

MMA turnaj I AM FIGHTER 3 proběhne 12. června s největší pravděpodobností v Praze. Na galavečeru IAF#3 se objeví celá řada známých jmen československých bojových sportů. Zajímavým soubojem bude i potvrzený duel zpěváka Adama Mišíka a Jakuba Kotka. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Mezi potvrzenými zápasníky na galavečeru I AM FIGHTER 3 jsou i Tomáš Fiala, Ondřej Petrášek, nebo Michal Reisinger. Zápas před diváky si užijí i Daniel Bureš a Tomáš Horn, kteří se v poslední době proslavili díky reality show I AM FIGHTER, která běžela na televizi Prima Cool.

I AM FIGHTER 3 fight card a karta, program a výsledky

Galavečer I AM FIGHTER 3 od stejnojmenné organizace IAF má zatím aktuálně potvrzený pouze jeden duel, kterým je boxerská bitva mezi Adamem Mišíkem a Jakubem Kotkem. Po domluvení dalších zápasů je naleznete v přehledném programu v tabulce níže.

I AM FIGHTER 3: FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY
Adam Mišík vs. Jakub Kotek
Tomáš Fiala

Vasil Ducár

Michal Reisinger

Daniel Bureš

Tomáš Horn

I AM FIGHTER 3 Adam Mišík vs. Jakub Kotek kurzy

Jedním ze zajímavých fightů na hlavní kartě IAF#3 bude i souboje zpěváka Adama Mišíka s bývalým uvaděčem XFN Jakubem Kotkem. Adam Mišík je hudební hvězda, kterou znají především mladší generace.

Jakuba Kotka jsme mohli vidět v oktagonu organizace XFN, kde se staral o uvádění a moderování večera. Podrobnosti o duelu zatím nebyly oznámeny. Po vypsání sázkových kurzů zde naleznete i informace o favoritovi.

IAF 3 v Praze vstupenky a cena lístků

Vstupenky na galavečer IAF 3 (I Am Fighter 3), který proběhne v Praze zatím ještě nejsou k dispozici. Minulý turnaj IAF 2 proběhl v pražském hale O2 Universum. Třetí vydání turnaje IAF se s největší pravděpodobností uskuteční znovu v O2 Universum. Další alternativou je pak pražská Královka. O ceně lístků vás budeme informovat.

I AM FIGHTER 3 livestream sledovat zdarma živě online

Turnaj I Am Fighter bude možné sledovat online v livestreamu. V přímém přenosu tak uvidíme celou hlavní kartu. Zatím nebylo oznámeno, jestli online stream bude k dispozici na stránkách sázkové kanceláře Fortuna, kde byl vysílán galavečer IAF 2. Živý přenos pak bude opět i na obrazovkách televize O2 Sport TV.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ