M-1 Global: Heroes of the Black Square livestream a kurzy

Dnes 15. dubna se v Bělorusku koná Heroesof the Black Square pod hlavičkou známé ruské organizace M-1 Global. Podívejte se na informace a livestream.

Turnaj M-1 Global proběhne v Minsku Foto: Facebook

Jak sledovat M-1 Global: Heroes of the Black Square? Informace a kurzy

Pandemie koronaviru konání MMA turnajů logicky nepřeje a v současnosti jsou téměř všude ve světě sportovní akce pozastaveny. Bělorusko je ovšem výjimkou a tak si dnes v podvečer můžeme užít zajímavou MMA akci, na kterou je možné i sázet. Klikněte zde a sledujte zdarma zápasy bojových sportů živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ruská organizace M-1 Global pořádá ve středu 15. dubna od 18:00 galavečer v běloruském Minsku. Livestream z turnaje bude možné sledovat na volně dostupných online streamech na internetu. Tyto přímé přenosy jsou navíc zcela zdarma. Občas ovšem musíte počítat s horší kvalitou obrazu. Živý stream bude dostupný i na ClashTV.

TIP: Vítěz Oleg Fedkov v kurzu 1,10 sipka Vsadit u Fortuny

Fedkov zvítězí

Celkem uvidíme 8 zápasů. Ujít bychom si neměli především souboj Olega Fedkova, který si do Minsku přicestoval pro jednoznačné vítězství. Jeho soupeř Vitaliy Skrebets má před sebou první profesionální zápas a proti zkušenému Fedkovovi překvapit nedokáže.

M-1 Global: Heroes of the Black Square Fight Card program, výsledky

Dnešní vydání M-1 Global: Heroes of the Black Square nabídne následující fight card:

Mager D. Valijon S.
Novitsky V. Rzhevsky M.
Fedkov O. Skrebets V.
Tabola A. Muhammadzhon E.
Kostarev A Chistiy M.
Parkun A. Rusak A.
Varaksa G. Potapenko A.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.